Skocz do zawartości
wicekjas

AOC CQ32G1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie do posiadaczy monitora AOC CQ32G1. Czy dolna ramka Wam odstaje od matrycy? Zwłaszcza przy przyciskach funkcyjnych, po prawej stronie. Monitor zareklamowałem w ramach gwarancji. Przysłali mi kolejny z taką samą przypadłością. Ponownie złożyłem reklamację. Wsparcie techniczne odpowiedziało, że jeżeli mi to przeszkadza, to zaproponują mi inny monitor. Zapytałem więc, czy to nie powinno przypadkiem tak być w tym monitorze, myśląc, że z zakrzywionym ekranem tak musi być (its not a bug, its a feature). Odpowiedzieli, że tak być nie powinno i jest to wada. Dziś dotarł do mnie trzeci już monitor i jest taka sama wada. Jutro znowu reklamacja. Załączam zdjęcia poglądowe, chociaż nie oddają one tego na żywo. Każde innego z 3 monitorów.457597044_ramkawadaprawastrona.thumb.jpg.a2b0ea8b940ad5e20cb84e7a85551bfb.jpg408304583_zdjcieobrazujceproblem.JPG.thumb.jpg.ff674eae07bb93392f5a42e7332bd6a2.jpg20210913_172641.thumb.jpg.8c6ee5bb0a58225cf6337584110225d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to jest spasowanie, jakość na którą stawiają właśnie teraz firmy, widziałem takie odstające ramki w różnych monitorach i różnych firm, a czy Ty chcesz go użytkować czy dalej wysyłać na gwarancje to twój już wybór, takie czasy.

Edytowane przez JanuszPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...