Skocz do zawartości
krzysiulos

Komputer do 3500 bez GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio popsuła mi się karta w moim kompie a używki to jednak duża szansa trafienia szajsu, więc chyba mimo ze ten działa trzeba pomyśleć o nowym .. Chciałbym zasięgnąc rady jaki komp na razie bez GPU wchodziłby do kwoty 3500 zł , moze być mniej.. widziałem,że ludzie polecają jakieś obudowy ze szkłem hartowanym choć nie wiem czy to byloby dobre dla mnie 🙂
Chciałbym spokojnie kilka wejśc na usb - mam pada,myszkę,klawiaturę pod usb i pewnie jeszcze coś by się znalazło a no i dysk przenośny 🙂 więc kilka musi być . Widzialem ze są obudowy z duża ilością miejsc na dyski wewnętrzne - to tez by mnie interesowało . Mam nagrywarkę dvd i w sumie sporo rzeczy na płytach więc nie wiem czy takie coś by zostawili mi miejsce zeby wmontować czy moze lepiej zamówić gdzieś na miejscu kompa z taką nagrywarką 🙂 
Ram chyba wystarczy 16 gb bo maksymalnie z gier to moze GTA nowe jak wyjdzie, Forza Horizon 5 - to one pewnie beda miały najwieksze wymagania u mnie - bo PES, FM nie mają duzych wymagań 😉 Dysk mam jeden swój Sata 2,5 SSD 250 gb na ktorym będzie postawiony Windows 10.  

To chyba na razie tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...