Skocz do zawartości
Krzysiak_PL_GDA

Wewnętrzna nagrywarka Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie polecam LG. Jestem ich fanem od czasów nagrywarek DVD. Pioneer-a miałem jedną nagrywarkę DVD, laser nie dawał rady przy bardziej porysowanych płytach, czego nie mogłem powiedzieć o LG. Aktualnie od lat do nagrywania służy mi BH10LS30. Teraz trzeba by szukać następcy bo model ten wycofany, chyba że używkę kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zew. dyskach też mam kopie najważniejszych plików.

Na płyty w zasadzie też już mało co wrzucam, ale jako że mam zapas BD, to czemu nie korzystać. Czym szkoda "śmiecić" dysk, można zachować na płytach.

Edytowane przez Pytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jabar83 napisał:

Tak ale nagrywanie na BD jest za wolne.

 

Czy ja wiem, pracuję na kompie to przy okazji wypalam płytę w tle i tyle. To nie synchronizacja że codziennie się to robi.

 

Na szybko znalazłem BH16NS40. Pamiętaj aby model ten obsługiwał BD-DL, abyś nie naciął się na coś co nie obsługuje płyt BD 50GB (BD-DL).

Edytowane przez Pytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam akurat tego co znalazł Pytek czyli LG BH16NS40 w już drugiej konfiguracji komputera - polecam nagrywarkę. Czy wolne nagrywanie - cóż jak leci pełna płyta nawet "tylko" 25GB to trochę to musi potrwać ale nie narzekam na czas pracy. Solidny sprzęt nie miałem nigdy problemów - ponad dwa lata użytkowania.

Tu masz linka https://www.lg.com/pl/napedy-optyczne/lg-BH16NS40

W maju tego roku był firmware do niej nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ale na papierze wygląda spoko. Ma wsparcie dla M-disk i oczywiście USB 3.0 do tego  slim więc fajne właśnie na mobilne używanie lub jeśli nagrywasz sporadycznie a komputer stacjonarny nie ma zewnętrznej zatoki 5,25" co w przypadku obudów gamingowych jest coraz częściej spotykane (np. szkło z przodu i wiatraki)

Edytowane przez ATB-FLASH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...