Skocz do zawartości
elvlanden

Duży szeroki smartfon, do max 4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkuje Huawei Mate 10 pro i byłem do tej pory z niego zadowolony zadowolony, tylko że niestety znowu problem z baterią, coraz gorzej działający port ładowania sprawiają, że zaczynam rozglądać się za nowym telefonem.

Szukam dużego smartfona który nie szedłby w długość jak np s20 FE, a bardziej w szerokość. Może być wielki, byleby był mocny (czasem gram), miał przyzwoity wyświetlacz i był SZERSZY niż Mate 10 pro - czyli wymiary długość co najmniej 160mm, szerokość co najmniej 70mm.

Niestety Fold3 jest zdecydowanie za drogi, a Oppo X 2021 nie wyszedł z fazy prototypu.

I zależy mi żeby był na androidzie, niestety gryzę się z Apple. (Idea Ipada mini 2021 jako telefonu do mnie przemawia, tyle że to Apple i ciut za drogi)

 

Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Oneplus https://www.x-kom.pl/p/557617-smartfon-telefon-oneplus-8-pro-5g-12-256gb-glacial-green-120hz.html? Sam użytkuje 8 Pro i mogę go z czystym sumieniem polecić. Amoled z odświeżaniem 120hz i jak to w amoledzie, po jakimś czasie zacznie występować zielony ekran. Do 9 Pro moim zdaniem nie ma sensu dopłacać, zbyt mało różnicy. Oneplus też ma wg mnie, jedną z lepszych nakładek, czyli Oxygen. Aparat też jest jego mocnym punktem, szczególnie teraz, jak powychodziły aktualizację softu. Tryb nocny, robi mega dobrą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie S21 ultra - https://www.komputronik.pl/product/710481/samsung-galaxy-s21-ultra-5g-128gb-dual-sim-czarny-g998-.html
Ekran 6.8" a na promocji idzie wyrwać w fajnej cenie. Do tego masz jeden z najlepszych telefonów obecnie na rynku, z świetnym aparatem, bardzo ładnym ekranem i ogromną wydajnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...