Skocz do zawartości
tomangelo

Telefon 1000-1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

poszukuję telefonu dla taty, z wymagań to głównie bezproblemowe, płynne działanie przez kilka następnych lat, dobry głośnik do rozmów i wytrzymała bateria.

Z tego co już udało mi się rozejrzeć, to w tej półce cenowej polecany jest Redmi Note 10 Pro. Wygląda całkiem w porządku, pytanie czy są inne alternatywy w tych pieniądzach warte rozważenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Redmi Note 10 Pro -> https://www.komputronik.pl/product/718365/xiaomi-redmi-note-10-pro-128gb-szary-onyx-gray-.html
Kupiłem go ostatnio siostrze i się nim trochę pobawiłem i naprawdę jest spoko. Ekran Amoled 120hz, aparat ładny i naprawdę dobrze leży w ręce. Bateria też powinna długo wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

temat tkwił w zawieszeniu, ale powraca.

Ten Note 10 Pro wygląda dobrze, ale gdzieś w sieci były opinie, że telefon podobno łatwo się łamie. Na ile to prawda?

Sam telefon nadal aktualny, czy w międzyczasie pojawiło się coś jeszcze ciekawszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, temat powrócił.

Przejrzałem propozycje z głównej strony, https://www.purepc.pl/jaki-smartfon-kupic-polecane-smartfony-na-listopad-i-grudzien-2022-r-urzadzenia-na-kazda-kieszen-w-kazdej-polce-cenowej?page=0,3, Redmi z tego co czytam ma problemy z bugami w sofcie, Realme z kolei słabo wypada z baterią. Motka G72 wygląda na dobrego kandydata, brak 5G nie będzie tu przeszkodą.

Są jeszcze inne modele warte uwagi w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 20:26, Viver2115 napisał:

Co do Xiaomi to odradzam. Większość tych telefonów ma irytujący problem z wyłączaniem się w losowym momencie, nie polecam

Irytujące, to są takie brednie. Nie pamiętam ile tygodni temu restartowałem/wyłączałem telefon ... Xiaomi. Sam się nigdy nie wyłączył/zrestartował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...