Skocz do zawartości
Worminator

Spis powszechny - serwer proxy odrzucił połączenie.

Rekomendowane odpowiedzi


Chce się spisać przez internet w Narodowym Spisie Powszechnym lecz przy próbie wejścia na stronę https://spis.gov.pl/ albo jakąkolwiek podstronę tego serwisu pojawia się komunikat jak na obrazku poniżej. Jeszcze kilka dni temu strony serwisu normalnie się otwierały. Od tamtej pory nic nie zmieniałem w oprogramowaniu czy to komputera czy rutera. Podobnie nie mogę wejść na strony spisu ze smartfona podłączonego do tej samej sieci przez Wi-fi. Absolutnie każde inne strony internetowe otwierają się bezproblemowo. Problem jest raczej tylko mój gdyż skontaktowałem się z kolegą i u niego jest ok. Także przez internet GSM mogę wejść na strony spisu. No więc o co tu chodzi? Jakby to miało znaczenie to mój system to windows 7 64 bit z najnowszymi uaktualnieniami, program antywirusowy ESET Internet Security, dostawca internetu ampionet, ruter TP-Link TL-WR841N.2053531598_spiszablok..thumb.jpg.b25649cfdac5676a086c4b6c0c8ead1b.jpg 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej sieci łączysz się przez proxy? To IP -212.14.52.82 - w whois przedstawia się jako Akademicka Miejska Siec Komputerowa - AMSK Szczecin.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Mam to samo. Internet Zeto w Rzeszowie. Nie korzystam z proxy. Jedyne oprogramowanie antywirusowe na komputerze to AntiVirus Free-wyłączenie ochrony nic nie daje. To samo na dwóch przeglądarkach internetowych. Dostawca internetu zablokował stronę czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...