Skocz do zawartości
Kamski2021

Smartfon do 6000zł (maksymalnie)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam modelu na gwiazdkę. Mam obecnie huaweia p20 z pamięcią 128GB. Szukam modelu z wyższej półki, najlepiej z pamięcią 512GB bądź 256GB + slotem na karty. Obecnie mam ponad 75 % zajęte na telefonie.

Telefonem, który podoba mi się jest XIaomi MI 11 Ultra, jednakże wadą jest to, że wersja 512 GB jest dostępna tylko przez jednego użytkownika na allegro. 

Ewentualnie możecie polecić coś jeszcze, z w miarę dobrym aparatem z przodu i z tyłu, dobrym wyświetlaczem i najlepiej ze wsparciem 5G.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ten telefon nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, dlatego jest na allegro. A z tego co widzę, nawet na allegro fizycznie tych telefonów nie ma, tylko płacisz za pośrednictwo.. iPhone też raczej odpadają, bo w tej kasie nawet się Pro nie dostanie z taką pamięcią, a co dopiero jakimś amoledzie. To może Samsung S21 Ultra? Samsung robi często jakieś promocje z cashbackami, czy ratami 0%

tak to nic innego mi nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On 9/28/2021 at 3:02 PM, roar.RAR said:

bo ten telefon nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, dlatego jest na allegro. A z tego co widzę, nawet na allegro fizycznie tych telefonów nie ma, tylko płacisz za pośrednictwo.. iPhone też raczej odpadają, bo w tej kasie nawet się Pro nie dostanie z taką pamięcią, a co dopiero jakimś amoledzie. To może Samsung S21 Ultra? Samsung robi często jakieś promocje z cashbackami, czy ratami 0%

tak to nic innego mi nie przychodzi.

Zastanawiam się czy da się kupić bezpośrednio od producenta tego xiaomi. Poza allegro znalazłem też na stronie https://bludiode.com/ ale opinie są mocno mieszane, z przewagą tych negatywnych. Poza tym trochę wpienia mnie ta durna nowomoda, że smartfony z wyższej półki są sprzedawane bez łądowarki. O ile brak słuchawek można jakoś przeboleć, o tyle brak ładowarki to już zwyczajne robienie wała z klientów, zwłaszcza, że z ekologią nie ma to nic wspólnego. Gdyby zależało im na ekologii to np. pozbyliby się całej makulatury związanej z instrukcjami, któych i tak nikt nie czyta.

Jest tu może ktoś na forum, kto kupował bezpośrednio od XIaomi, do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Leavanny said:

Teraz za 5500zł masz S21 Ultra 512GB i 16GB RAM i to jest najlepszy telefon jaki tylko możesz wybrać -> https://www.komputronik.pl/product/710483/samsung-galaxy-s21-ultra-5g-512gb-dual-sim-czarny-g998-.html

Wygląda całkiem spoko, ale w wielu miejscach czytam, ze samsung trochę robi w wała ludzi w Europie, bo zamiast Snapdragonów daje Exynosy, za tę samą cenę. Czy to dużo zmienia? Bo powiem szczerze też w sumie zastanawiam, dokładając 200zł nad zeszłorocznym iPhone'm https://ispot.pl/apple-iphone-12-pro-512gb-pacific-blue?gclid=CjwKCAjwqeWKBhBFEiwABo_XBi7jkfZsqcPf7FcriRQ2-7S9j9QXd9hg3ug6KGncqoE5Ff89LWE2yBoCIXgQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On 10/3/2021 at 1:24 PM, Leavanny said:

Teraz za 5500zł masz S21 Ultra 512GB i 16GB RAM i to jest najlepszy telefon jaki tylko możesz wybrać -> https://www.komputronik.pl/product/710483/samsung-galaxy-s21-ultra-5g-512gb-dual-sim-czarny-g998-.html

Już cena podskoczyła o 1000zł. Chyba jednak iPhone wcale nie jest taki drogi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...