Skocz do zawartości
Kamski2021

Jaki Macbook z 2021r. do nauki programowania na iOS

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Macbook (Air czy Pro) z 2021 i w jakiej minimalnej konfiguracji będzie dobry jeśli chodzi o programowanie w swifcie i odpalanie na laptopie emulatora iPhone i iPada w XCode?

W jakiej mniej więcej cenie można dostać sprzęt, w którym komfortowo można testować napisany soft? Chodzi mi o to, żeby praca emulatora nie zaburzała zbytnio mocy całego komputera oraz żeby odpalony emulator nie sprawiał, że komputer zamienia się w suszarkę i kursor przesuwa się z prędkością cm/min. (niestety to był jeden z powodów upgrade'u laptopa, bo android studio mi zamulało zbytnio nawet na prostej aplikacji typu witaj świecie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Leavanny said:

Jeśli chcesz sprzęt na długo, to bierzesz MacBooka Pro z 16GB RAM, M1 i dyskiem 512GB - https://www.komputronik.pl/product/707381/apple-macbook-pro-13-3-srebrny-mydc2ze-a-r1-.html

Nie jest to komputer, który zmienisz przez kolejne 5 lat 😉

Będzie w tej konfiguracji wystarczająco dobry do emulacji iPhone i iPada oraz ogólnie pracy w XCode?

I pracy w Android Studio, ewentualnie np. uczenia sieci w tensorflow?

Bo na moim poprzednim kompie czyli Acer Aspire 3 z i7 z 2018 r. jak odpaliłem np. emulator w android studio to praktycznie kursor przestał się ruszać na 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...