Skocz do zawartości
PC_old timer

RTX 3080 czy RTX 3080 TI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PC_old timer napisał:

Jak w temacie. Wymieniał ktoś 3080 na 3080TI? W testach widzę przewagę średnio ok. 7kl. Różnice w cenach dość spore. Czy warto wymieniać 3080 na 3080TI? Pozdrawiam

Bardzo dziwne pytanie, masz wyniki testow, widzisz roznice w osiagach i cenie, sam musisz zdecydowac czy warto doplacac zeby przez rok miec troche wiecej fps (nastepna generacja wyjdzie za +- 12 miesiecy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jedyna gra, gdzie do tej pory RTX 3080 mi nie domagał to Microsoft Flight Symulator i The Ascent. Gram tylko w 4k (43` Asus Rog monitor, 120Hz) i mówimy o wszystkim ustawionym na full: ultra efekty, najwyższa jakość tekstur itp. G-sync monitora trochę pomaga. A... w Q2 RTX mam średnio koło 40kl. Karta wydaje się jednak okrojonym 3090 a tu już względem RTX3080 różnica pewna jest. Dzięki za głosy rozsądku, ale rozmawiacie z gościem, który przechodził z... RTX2060 na 2060Super potem 2070Super, potem 3070 i teraz 3080. Zawsze było mało 😉 Ale tu wydatek poważniejszy, stąd pytanie. Dobrym argumentem była też cena mojego 3080 - kupowałem jeszcze w listopadzie ub.roku i dałem nieco ponad 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...