Skocz do zawartości
Un_lucky

Zasilanie do RTX 3060, nowa obudowa i dysk do 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo,

Planuję kupić RTX3060, ceny są jakie są ale mój GTX 960 już ledwo zipie, a chciałbym zmienić na coś co pozwoli mi pograć w najnowsze gry przez 2/3 lata na medium/high. Budżet 1000 zł chciałbym przeznaczyć na zakup nowego zasilacza jeżeli aktualny nie da rady, do tego drugi dysk SSD M.2 512GB + adapter oraz obudowa z co najmniej dwoma wentylatorami, ze starej obudowy posiadam 2 sprawne 120mm. Proszę o radę jakie zasilanie,dysk (a wraz z nim adapter) oraz obudowę kupić.

Mój aktualny sprzęt:

Monitor Samsung S27D590C, planuję zmienić na coś 1440p w przeciągu roku

Procesor: Intel Core i5 9400F

Ram: 16GB 2400 Mhz DDR4, nie pamiętam dokładnego modelu

Płyta Główna: Gigabyte Z390 UD

Dyski: ADATA SX6000PN 512GB oraz jakiś HDD 1TB jako magazyn danych

Zasilacz: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600W

Edit: planuję kupić Gigabyte RTX 3060 Eagle OC 12 GB

 

Edytowane przez Un_lucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawelx1551 myślałem, ale ze znajomymi pykamy w lola/warzone a chciałbym jeszcze móc sobie od czasu do czasu pograć w jakieś najnowsze produkcje. Poza tym jakoś nigdy nie byłem konsolowym graczem, kupiłem kiedyś z bratem i jedyne w sumie co grałem to fifa/mortal kombat ze znajomymi jak przychodzili a tak to przeszedłem fallen order bo był w zestawie z konsolą 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...