Jump to content
Thomas2021PL

Zepsułem obudowę :(

Recommended Posts

Witam,

Posiadam obudowę Corsair 5000D Białą. 

Link do obudowy:

Corsair 5000D Biała - Obudowy do komputera - Sklep komputerowy - x-kom.pl

Rutynowo jak to mam w zwyczaju raz na kilka miesięcy chciałem wyczyścić komputer z kurzu. No i demontowałem panel boczny jednak drugą reką niepewnie trzymałem ten panel i mi odskoczył na podłogę. Po "ogarnięciu" PC tymczasowo tylni panel zamontowałem na lewej stronie no i rozpocząłem  szukanie panelu do tejże obudowy .... no i o zgrozo nie ma 😞

Widziałem panele be quiet!, fractal design etc. a corsair ... nic. Doradźcie co zrobić w tej patowej sytuacji bo obudowa jednak bez jednego panelu jest dość niefunkcjonalna. Robi ktoś taki panel na zamówienie czy jest może jakiś sklep w którym to sprzedają ? 

Co byście zrobili w mojej sytuacji ? 😞

Panel boczny.jpg

Obudowa.jpg

Znalazłem na ich stronie w akcesoriach. Panel szklany co prawda jest niedostęny, ale chciałem   zabudowany mieć chociaż tylko  jak na złość wśród transportu nie ma naszego  kraju a jest Słowacja, Czechy i Niemcy ......

https://www.corsair.com/eu/pl/Categories/Products/Accessories-|-Parts/iCUE-5000X-5000D-5000D-AIRFLOW-Solid-Side-Panel%2C-White/p/CC-8900492

😞

Edited by Thomas2021PL

W dniu 13.10.2021 o 18:56, falcoon84 napisał:

Napisz do nich czy jest możliwość wysyłki do Polski, może potraktują Cię indywidualnie.

Chciałem zamknąć ten wątek. Wszystkich śledzących ten wątek informuję że problem został rozwiązany , że postanowiłem napisać do firmy Corsair. Firma zachowała się mega profesjonalnie i chcieli żebym im wysłał dowód zakupu i zdjęcia obudowy. Firma wysłała mi panel za darmo pokrywając koszty przesyłki mimo tego iż sam we wniosku napisałem że stłukłem panel podczas porządków w obudowie a panel mieli wyceniony na stronie 20 Euro więc nie musieli uznać gwarancji a mimo wszystko  poszli mi na rękę .

• Like 2

58 minut temu, Thomas2021PL napisał:

Chciałem zamknąć ten wątek. Wszystkich śledzących ten wątek informuję że problem został rozwiązany , że postanowiłem napisać do firmy Corsair. Firma zachowała się mega profesjonalnie i chcieli żebym im wysłał dowód zakupu i zdjęcia obudowy. Firma wysłała mi panel za darmo pokrywając koszty przesyłki mimo tego iż sam we wniosku napisałem że stłukłem panel podczas porządków w obudowie a panel mieli wyceniony na stronie 20 Euro więc nie musieli uznać gwarancji a mimo wszystko  poszli mi na rękę .

Może potraktowali to honorowo że skoro szkło hartowane to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

• Upvote 1