Skocz do zawartości
salva

LG GL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

stary monitor Flatron l225WT na tym moglem siedziec kilkanascie godzin i nic mi sie nie dzialo

kupiłem własnie ten monitor i strasznie mecza mnie oczy i jak patrze na monitor to mnie ekran(mozna powiedziec ze razi). najgorzej jest jak patrze na biale

dodam ze nic nie zmieniałem na tym monitor jest na standardowych ustawieniach tylko teraz podpiety na 60hz

nie wiem czy to dlatego ze mam zle ustawiony ten monitor czy cos bedzie z monitorem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stary monitor miał kolorystykę żółto-pomarańczową (bo pewnie miał podświetlenie CCFL, które wraz z eksploatacją świeci coraz cieplejszym światłem). Można się zbliżyć do takiej kolorystyki, obcinając w OSD składową niebieską i trochę mniej zieloną. No i przy okazji pewnie jasność na nowym nabytku jest za wysoka - regulacja jasności powinna obniżyć moc diod podświetlających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kyle napisał:

Pewnie stary monitor miał kolorystykę żółto-pomarańczową (bo pewnie miał podświetlenie CCFL, które wraz z eksploatacją świeci coraz cieplejszym światłem). Można się zbliżyć do takiej kolorystyki, obcinając w OSD składową niebieską i trochę mniej zieloną. No i przy okazji pewnie jasność na nowym nabytku jest za wysoka - regulacja jasności powinna obniżyć moc diod podświetlających.

a jak to dokladnie obciac?

monitory.jpg

Edytowane przez salva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...