Skocz do zawartości
animativ

Słuchawki dokanałowe do 300zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję słuchawek dokanałowych (aby dobrze izolowały od zewnętrznych dźwięków) przewodowych lub bezprzewodowych które można będzie używać minimum 4 godziny bez ładowania. Z tego względu preferuję te na kablu.

Zależy mi na wysokiej jakości dźwięku z podbiciem basu, głównie słucham muzyki z mocno odznaczającym się rytmem (przykład: VIZE & Tom Gregory - Never Let Me Down) i tego typu podobne.

Będą wykorzystywane głównie z telefonem ale jeśli faktycznie będą satysfakcjonujące to i przy komputerze też będę je używać.

Budżet taki jak w tytule czyli do 300zł.

Z góry dziękuję za pomoc.

//edit:

Moje ulubione ustawienia equalizera w komputerze:

obraz.png.c4ac90c4473f986955526daf2d316839.png

Co sądzicie o tych słuchawkach? FiiO FD1 https://www.ceneo.pl/95939247#

i FiiO FH1s https://www.ceneo.pl/93594551

 

 

Edytowane przez animativ
Dodatkowe informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to właśnie te recenzje już przeczytałem. Choć nawet po ich przeczytaniu (jako że nie mam doświadczenia ze słuchawkami w tej cenie) nie jestem pewien czy będą miały satysfakcjonujące brzmienie. Możliwe że większość słuchawek będzie mi odpowiadało, z drugiej strony jakieś oczekiwania posiadam względem słuchawek które dostaje się w zestawie z telefonem. Pamiętam że z Samsungiem S2 słuchawki były świetne, miały bardzo czysty i uderzający bass potem przesiadłem się na te z S7edge i tu całkowicie inna barwa dźwięku która jest wg. mnie sporo gorsza nie wspominając już o kształcie tych słuchawek i ich gumkach które nie są zbyt "dokanałowe", raczej zbyt płytkie (i tu może być główny ich problem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dokanałowe to mam stare, leciwe Sennheiser CX 100 na słuchanie poza domem właśnie z komórki - bardzo dobrze zatykają ucho a u mnie to mało, które słuchawki dobrze pasują.  Dopóki nie padną nie wymienię na inne 🙂

Edytowane przez ATB-FLASH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zakupie i pierwszym odsłuchu. Pierwsze wrażenia: Wow ale jakość dźwięku! Ten jest o wiele bardziej szczegółowy. Po prostu niebo a ziemia jak by porównywać z tymi co dają w zestawie z telefonem. Nawet trochę lepiej od moich superluksów HD681 EVO MK2 które słyną z wysokiej jakości dźwięku i mocnych basów. Te słuchawki są nawet lepsze po odpowiednim ustawieniu miksera. Jednakże w niektórych muzykach spodziewał bym się nieco mocniejszych basów, w innych jest bardzo dobrze. Ogólne jestem bardzo zadowolony. No i grają naprawdę głośno 🙂

Edytowane przez animativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...