Skocz do zawartości
_Vip_

Czy palicie papierosy ??

Czy palicie fajki ??  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy palicie fajki ??

    • Tak
      41
    • Nie
      135
    • Juz nie
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Palilem, rzucilem i wiecej nie zapale  :) 

A jak tylko mysle o fajce to ide kupic cos slodkiego do zjedzenia. BTW lepiej isc cos zjesc niz wywalac kase na fajki [takie IMHO]. Z reszta jak sie rzuci szlugi to apetyt [ponoc] rosnie, u mnie moze wzrosl pare %. Nie wiem jak u innych :?:

w czasue mojego wczesniejszego okresu nie palenia także apetyt się zaostrzył jedzenie było substytutem palenia zamaist fajki ciasteczko guma paluszki hamburger :) na szczęscie organizm sobie dobrze radził z nadmiarem jedzonka spalając to wszystko w czasie 4 godzinnych nocnych spacerów z moim kochanym owczarkiem :D (a własciwie suką :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie pale .....

ja kopce jak komin :?

 

kiedys rzuce :D

 

PS z kondycja przy paleniu to wcale nie musi byc tak zle, jak poszedlem do syfu palilem paczke dziennie i w czasie biegow po 1km wypluwalem pluca ale po paru miesiacach robilem 3km z bronia i nienajwygodniejszym przeciez ubranku (mieszczac sie w czasie) popalajac w biegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policzcie sobie jak to gowno jest w stanie opanowac czlowieka

zakladajac ze dobry palacz spala dziennie 4 paczki fajek (znam takich co nawet wiecej pala - a rekord pobil kumpel ktory kiedys w dobe spalil caly wagon fajek - tj. 20 paczek)

policzmy

4paczki x 20 (srednio) fajek w kazdej i x 30 bo tyle dni w miesiacu

daje to ~2400 papierosow na miesiac - zakladajac ze palacz jest nalogowy to pali juz od powiedzmy 10 lat

2400 x 12 miechow i x 10 lat = daje to 288 tys fajek w 10 lat!!!!

teraz policzmy jak to sie ma do wagi spalonego tytoniu - zakladajac ze i fajka wazy nawet 1g ( a pewnie wiecej wazy) to 288 000 x 1g = 2880 KG a wiec ~2.8 TONY tytoniu w 10 lat - wyobrazcie sobie ze to wszystko przechodzi przez WASZE pluca palacze.... a teraz troche z innej strony

288 000 fajek : 20 = 14400 paczek papierosow dzielac to na 20 wychodzi nam ile wagonow to jest = 720 wagonow

zakladajac ze kazdy ma 5 cm wysokosci to jest to sterta wagonow wysoka na 36m - czyli wiezowiec - to juz bez obliczen daje ze przecietny palacz w ciagu 10 lat wypala caly pokoj taki duzy 16m^2 tytoniu czy to nie straszne???????????????/

to taka mala dywagacja

Ja nie pale!!!!! Moja dziewczyna palila ale rzuca i niezle jej idzie :)

zastanowcie sie sami czy warto robic z siebie jeden wielki filtr

aha jeszcze wam policze ile to kosztuje :14400 x 5zl = 72 tys zlotych!!!!!!!!

PS. sorki jak sie machnalem w obliczeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Gengh :twisted: 

 

Ale cztery paczki dziennie to lekki hardcore. 2 to bardzo dużo... :? 

 

Fajne porównania :twisted:

no to co za roznica podziel sobie 2.8tony na 4 i wyjdzie ci 700KG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

700kg tytoniu i 20 tysiecy zlotych w 10 lat ulatuje do ATMOSFERY - czyz to nie przerazajace??????

a policzcie sobie jak CO2 z tych fajek zatruwa atmosfere!!!!!!!! pomnozcie sobie te 700kg x XXX mln osob na swiecie i podzielcie na 10 wyjdzie ile tysiecy ton idzie tego rocznie do atmosfery - tylko przez samych ludzi!!!!!!!!

GLUPOTA!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pale... jak bylam mala dziewczynka w wieku kolo 9-ciu lat to zapytalam taty czy te papierosy sa takie fajne ze on i mama ciagle pala.. a tata wpadl na swietny pomysl, podal papierosa i mowi: sama sproboj.

Kaslania bylo co nie miara i od tamtego czasu jak wdycham dym to od razu mnie kreci w gardle ;)

 

Moj kochany tez nie pali.. w ogole jak widze ze facet siega po papierosa to przestaje byc dla mnie atrakcyjny... papierosom mowie nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pale i nie zamiezam palic jak ktos wyciaga papierosy w moim towazystwie to wychodze zygac mi sie chce np na wgka tak mam jak kilka osob w tlumie pali to mi wszystko w zoladku sie przewraca :| . takie male obliczenia zakladajac ze paczka kosztuje 5zl to za 559,8 paczek papierosow mozna miec ten zestawik z komputronika (athlon64+moboMSI+cooler)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh co mam powiedzieć. Niestety pale, 1 paczke dziennie, i już tak od 3 lat, w sylwestra 4 będzie :(

 

Niechce tego komentować. Poprostu pale i jest mi z tym źle, ale przestać niepotrafie :(

joz bys mial athlonka64 ;) moze i na athlonFx by starczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh co mam powiedzieć. Niestety pale, 1 paczke dziennie, i już tak od 3 lat, w sylwestra 4 będzie :(

 

Niechce tego komentować. Poprostu pale i jest mi z tym źle, ale przestać niepotrafie :(

joz bys mial athlonka64 ;) moze i na athlonFx by starczylo

 

Coś ci powiem.

Niemów tak że już byś miał to i tamto.

Nie paliłeś, niewiesz co to znaczy być uzależnionym, więc się nie wypowiadaj. W sumie moge powiedzieć, abyś niekupował sobie nowych ciuchów, sam pomyśl co byś za tękasę kupił, może Athlona64 z mobo i colerkiem.

 

Sam widzisz że takie porównywanie nie ma sęsu. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palilem rok ale stwierdzilem ze lepiej przestac puki czas i sobie przestalem palic, po 2 latach chcialem sprobowac czy mi fajki podchodza, i szczeze mowieac nie podchodzily. Ale dziwi mnie jak wszyscy zaczynaja, przecierz na poczatku to jest obrzydliwe i ochydne, sam sie dzxiwie jak moglem palic.

 

ps. ale faktem jest ze po tym jak przestalem palic to zaczolem wiecej jeść przytylem sporo(nie wiem dokladnie ile)

 

Podrawiam Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...