Skocz do zawartości
B3T0N

MOJA MODYFIKACJA PROCESORA - BRELOCZEK Z 1700+

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda proca :cry:

 

Nóżki zciachałeś czy są dalej?? Ja jak rozmontowywałem mostki z mojej starej płyty to usunąłem nóżki, żeby się nie wbijały w palce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam agoie 2.0+ od kumpla - podobny scenariusz - zle zalozony radiator. Nie wiedzialem tylko co z nozkami zrobic, teraz juz wiem 8) Latwo sie w tym dziorki wierci? Musze go na czyms zawiesic... Proc ma tez dosc ostre kanty, trzeba to chyba przeszlifowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiertara wchodzi w niego jak w maslo :lol:

 

kanty zeszlifowac papierem sciernym

 

 

jak zalozysz to na klucze to jadro bedzie brzydko wygladac po 2 tygodniach , ale kto sie tam patrzy na szczegoly - bardziej pokruszone jadro daje lepszy efekt "zyzycia proca" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm taki martwy duronek 1000 pod reką mi leży... chyba go sobie 'zmoduje' ;] albo go sobie powiesze przy monitorq jako wisiorek i bedzie sie ladnie prezetowal obok barracudy III i GF2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O bosze... 8O gdybym rozwalil tyle procow to chyba bym sie zaciosal :lol:

Nie widziałeś listy Berkuta :wink:

Jak dobrze pamietam z 15 procków było. Większość z powodu skraplania się wody padła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jam ninimalnie ukruszyłem durona 800, ale jest to ledwie widocznie a co dziwne procek działa 3 godziny w prine95 (test zakończyłem sam), dziwne no nie

Dobij go!!! :twisted: :twisted: :twisted: (joke :wink: )

A ja jeszcze zadnego proca nie zabilem. (A moze jestem dla nich za delikatny :twisted: :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...