Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dla tych ktorzy sluchaja radia Planeta... i nie tylko

Znacie moze piosenke techno.trance w ktorej są wstawki z regionalnej muzyki niemeickiej (czyt. schlager, hitparade itp...) Czesto leci na Planecie FM, ale mzoe ktos ja zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam piosenki żałobnej co teraz często leci w Radiu, zwłaszcza na RMF FM (jak ja niecierpie tej stacji :angry: ) . Wokal jest strasznie podobny do Anathemy. Cała piosenka jest doslownie żałobna i troche dziwna bo zamiast normalnych instrumentów w rymt wybijają dzwony kościelne :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam piosenki żałobnej co teraz często leci w Radiu, zwłaszcza na RMF FM (jak ja niecierpie tej stacji  :angry: ) . Wokal jest strasznie podobny do Anathemy. Cała piosenka jest doslownie żałobna i troche dziwna bo zamiast normalnych instrumentów w rymt wybijają dzwony kościelne  :blink:

1373646[/snapback]

Czy chodzi Ci o "High Hopes" Pink Floydów?? 8O 8O 8O

 

Jeśli tak to ona wcale nie jest żałobna, choć zajefajna, to fakt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam angielskich napisów do filmu Final Destination 2, bo te co mam wogóle nie zgadzają się z tym co mówią w filmie.

Ewentualnie jakiejś stronki, gdzie można je znaleźć, na googlach nic nie znalazłem :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje kawałka, który śpiewa Will Smith. Nie jest to jednak taka prosta sprawa... Nie jestem pewien ale to jest chyba kawałek do Men In Black 2. Nazywa się "Nod ya head". Ale chodzi mi o drugą wersję tej piosenki.... W drugiej wersji w refrenie śpiewa taka kobieta. Tak samo były dwie wersje teledysków. Do drugiego teledysku dograli właśnie tą kobietę.... Jeśli ktoś posiada taki kawałek lub zna jego tytuł proszę o kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dziękuję bardzo, trafiłeś Teraz tym bede katował starszych :twisted2: Niech sie oswają :wink:

Moze jeszcze coś podchodzącego pod to jeszcze znacie??

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pilnie mp3 Cut Chemist - "Drums of Fire" - jest ona z OST z Tonego Undergrund 2.

1383355[/snapback]

Możesz sam zrobić sobie ten utwór używając tej strony, wystarczy ze sobie ściągniesz Rad Video tools i możesz przekonwertować do Wav a potem mp3.

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:\Program Files\Activision\Tony Hawk's Underground 2\Game\Data\streams\music

Coś takiego poszukaj, i poszukaj tym programem interesujacego ciebie utworu. Powinien być.

 

BTW. Szukam teledysków CKY:

-Flesh into gear

-Attached at the hip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuje tutulu piosenki, teledysk wyglada tak (raz widzialem na vivie i tyle :x)

niemieski HH :D koles chodzi przez caly teledysk w takiej srebnej masce imitujacej czaszke :-)

no i tyle bo wiecej nie pamietam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla słuchaczy polskiego rapu: Tytuł otworu o Pomaranczowej Rewolucji na Litwie - rymowali na nim: 52 Debiec, Mezo, Owal (?), Liber, Doniu..

Chyba to oni...

1387018[/snapback]

 

Chyba tak a co do pomaranczowej rewolucji to była ona nie na Litwie tylko na Ukrainie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam:

 

"Perfekt - Kołysanka dla nieznajomej"

Mamy się tego nauczyć a tekstu mi sie czytać nie chce :D Więc chętnie bym posłuchał ;) Jak ktoś ma to byłbym wdzięczny za wysłanie mi tego na maila.

 

siddeveloper@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...