Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

@MAKAKUS:

3 Doors Down - Kryptonite (OST z Supermena - o ile się nie mylę)

Znajdź w google tekst, to zobaczysz, że to jest ta piosenka.

 

Potrzebuję screena z reklamy jakiegoś jogurtu (czy czegoś takiego - nazwy nie pamiętam, hasło "Podaruj sobie odrobinę nieba"), gdzie całość rozgrywa się w niebie i jest taka przesliczna "anielica". Ogólnie nie cierpię makijażu, ale ten jest rewelacyjny, bo panienka naprawdę wygląda jak anioł. Oczywiście na screenie mile widziana sama panienka.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje utowru NU LIMITS projektu WET FINGERS gra tam adamus i ktoś jeszcze chodzi mi o tą piosenke w której została użyta czołówka z programu 5 10 15 szukałem i nie moge znaleść a usłyszałem ten utwór w radiu BIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abdel_k9

 

jeśli to był taki kawałek z chórem to chyba będzie Craig Armstrong - Escape z filmu Plunkett & Macleane. Niestety przegapiłem dziś TopGear'a i nie mogłem sprawdzić czy to właśnie to grało na moście ;) A jakbyś nie znalazł to daj znać na PW.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja ;)

Wczoraj wieczor (23.30, cos kolo tego) na Polsacie2 puszczali takie lipne teledyski.. ponoc nowosci (ale nie wiem na stowe, bo strasznie spiacy bylem). EDIT. Ten program chyba nazywal sie "Muzyczne rozmaitosci" :) Lecial taki kawalek typowo ruski. Tytulu oczywiscie nie widzialem ;/ Strasznie mi sie piosenka spodobala ( piosenka, nie teledysk :P). W teledysku byla jakas taka brzydka ruska dziewka o ciemnobrazowych, kreconych w loki wlosach. Byla taka scena, gdzie we trzy tanczyly w bialych bluzkach i ciemnych spodniach na tle jakiegos radzieckiego miasta ;> Pokazywali tez jakies drogi i osiedla noca. Utwor baaardzo mi sie spodobal (podkreslam - nie teledysk, a utwor ;]).

Ogromna prosba. Jesli ktos zna tytul lub wykonawce (najlepiej jedno i drugie :D), to barzdzo bym prosil jego/ich podanie.

Z gory wielkie dzieki. Licze na Was :D

Pozdro.

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje nazwe artysty i utworu. Przez cały teledysk kobieta się przygotowywuje do wyjścia. Najpier wstaje z łóżka potem bierze prysznic potem przebiera w ciuchach następnie się ubiera (dosyć że tak powiem wyzywająco się ubiera) (jest to kawałek clubowy) a na końcu tego teledysku ta kobieta bierze takie 2 wielki walizki i wychodzi no i okazuje się zę jest DJ. No i jeszcze podobna lub ta sama dziewczyna koci się przykryta pościelą w teledysku One night in bankok.

Byłym bardzo wdzieczny za szybką odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja poszukuje tytułu piosenki z filmu Peacemaker a chodzi mi dokładnie o piosenke ktorą grała dziwczynka na fortepianie a taki gostek ją uczył na zewnątrz są sceny walki mysle ze ktos to zna bo ta melodia mnie rozwala jest nie do opisania zakochałem sie w niej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, oglada ktoś "Misja Martyna" ?? Taki tępy program cykliczny z Wojciechowską, która się szlaja po różnych zakamarach świata.

Progrma iMHO daremny, ale na samym początku leci zayebista muza. Wiecie co to jest i gdzie "uchwytne" do zassania ??

Wydaj emi się, że tą samą muzę (może lekko zmodyfikowaną tylko) puszczają w reklami filmów "Dwie Wieże" i "Gladiator" (Na moście Aragorna patrzy dziwnie na Rassela Crowa)

Wie toś gdzie/co/jak ?

Z góry dzięx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja ;)

Wczoraj wieczor (23.30, cos kolo tego) na Polsacie2 puszczali takie lipne teledyski.. ponoc nowosci (ale nie wiem na stowe, bo strasznie spiacy bylem). EDIT. Ten program chyba nazywal sie "Muzyczne rozmaitosci" :) Lecial taki kawalek typowo ruski. Tytulu oczywiscie nie widzialem ;/ Strasznie mi sie piosenka spodobala ( piosenka, nie teledysk :P). W teledysku byla jakas taka brzydka ruska dziewka o ciemnobrazowych, kreconych w loki wlosach. Byla taka scena, gdzie we trzy tanczyly w bialych bluzkach i ciemnych spodniach na tle jakiegos radzieckiego miasta ;> Pokazywali tez jakies drogi i osiedla noca. Utwor baaardzo mi sie spodobal (podkreslam - nie teledysk, a utwor ;]).

Ogromna prosba. Jesli ktos zna tytul lub wykonawce (najlepiej jedno i drugie :D), to barzdzo bym prosil jego/ich podanie.

Z gory wielkie dzieki. Licze na Was :D

Pozdro.

1702223[/snapback]

No OK. Bede musial sam siebie zacytowac, ale trudno :) Otoz wczoraj program na Polsacie2 obejrzalem w calosci i Polsat, jak to Polsat powtarzal te same kawalki, co zeszlego tygodnia :D Utwor, ktorego szukalem wykonuje polski zespol Za No Za, a kawalek nosi tytul "Bielyje rozy". Znalazlem wersje innych wykonawcow, ale ta od Zanozy spodobala mi sie jako jedyna ;D Po ponownym obejrzeniu i teledysk zaczal mi sie podobac ;] Ma ktos teledyska moze na HDD lub jakiekolwiek namiary? Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc, poniewaz nawet na oficjalnej stronie zespolu nie ma ani teledysku, ani mp3 do zassania. O dziwo inne utwory w mp3 sa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej... co to za kawalek - Queen to spiewal i tam bylo cos takiego:" Mamaaaaaaa..." i dalej nie wiem ;/ Teledysk byl ze chyba koles na krzesle z gitara siedzial i to spiewal. Mozecie podac nazwe plxxxxxxxxxx.

 

 

EDIT: Gucio, te piosenke Metalika wykonuje na 99%

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...