Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

A ja szukam nutki ze starej reklamy kawy Nescafe, mam angielską wersję, ale chcę polską, której niemogę znaleźć, tytuł to chyba pozytywne wibracje, ale nie jestem pewna, angielski brzmiał Open Up..

 

z góry dzięki za pomoc ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wyszła cała seria tapet na jednej z niemieckich stron bodajże o technie... Jedyne co znalazłem to złej jakości tapetka:

http://mf1960.mf.funpic.de/4images/data/me...11/CoolBaby.jpg

 

Szukam reszty tej serii, a dokładnie to co jest bobas prawie łysy z kolczykiem no i ma troszke włosów u góry ;) W tle niebieskim to było ;) Najlepiej jakby to były oryginały. Zapomniałem strony i jak to się nazywały te tapetki bo to z 2 lata temu miałem ;) pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam utworku ktorego przerobka leci w reklamie Maxwell house ;]

Talking Heads - Our House In The Middle of the Street

 

 

Ja z kolei poszukuje reklam rexony for man (z tymi typkami co skacza przez okna i nietypowo [parkuja swoje auta;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wie ktos moze kto spiewa ta piosenke co leciala w filmie Cobra i Sylvestrem Stallone jak wraz ze swoim kumpel szukali mordercy, co w filmie na teledysku typiara tanczyla z robotami czy tam wokol nich. Wie ktos co to za piosenka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

 

Swego czasu pewien Arab nagrał ze 2-3 kawałki , pamiętam że w jednym z teledysków wystepowała dziewczyna , on sam oraz mumia , było to na pustyni i mumia goniła potem tą dziewczynę - w refrenie było coś takiego :

 

... opa , opa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kojarzycie reklamę paliwa BP Ultimate, ale tą późniejszą, w której koleś jedzie na motorze i krzyczy wolność?? Chodzi mi o muzykę do niej, czy ktoś wie co to za kawałek? A może ktoś zna tytuł utworu, który leci w reklamie sprzętu Indesit? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje na głwałt tego :

Wykonawcy :

>

> Stephane Huguenin

> Yves Sanna

>

> Nazwa :

>

> Come (to jest wloski utwor)

>

> Kompozytorzy (autorzy muzyki itp)

> Donato/Galdieri Michele

 

 

Nigdzie tego ustrojstwa znalezc nie moge - chodzi o to zeby mozna bylo to sciagnac a nie tylko posluchac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello Panowie

Szukam nazy piosenki zespolu chyba Republiki spiewa cos tam o rybach :0 i ze jedno zjada drugie czy cos takiego :-| Ogolnie znana piosenka ale nei moge dojsc tytulu i jeszcze takiej rapowej piosenki francuskiej z bardzo melodyjnym refrenem czasami leci na trojce ma juz ona swoje lata chyba z tamtegoroku a moze i wiecej :) Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...