Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Wklej scrreny z teledysku...

Nie jestem pewien ale łatwiej bedzie odgadnac.. -.-

Jest problem bo na kompie tego niemam :( MTV ani VIVY w domu niemam :( Od czasu do czasu jak wyjde na piwo to trafie na ta pioseneczke :P

 

To nie jest Bomfunk MC's. Chodzi mi o kawalek, ktory od niedawna leci w tv i w radiu. Utwor jest dosc szybki taki lajtowy Dance. Caly utwor wykonuje babka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku :D

Z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogłem wczoraj obejrzeć tego wstrząsającego filmu :cry:

Poszukuję filmiku, może ktoś z szanownych forumowiczów go nagrał? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Jakie są wasze opinie? Znajomy opowiadał, iż faktycznie jest co oglądać.

Edytowane przez TAeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznego... świetny dokument i zarazem szokujący, pokazujący życie dzieci mieszkających na moskiewskim dworcu. Tamtejsze dzieci wolą mieszkać na dworcu aniżeli w domu dziecka - w domach dziecka mają jeszcze gorsze warunki niż na dworcu. Ten dokument powinien sobie obejrzeć każdy, kto narzeka na Polską rzeczywistość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Panowie a ja szukam jingli z TVN'u szczególnie tych z faktów. Nie mam karty TV a chcialbym miec te pioseneczki rozpoczynajace fakty w tvn.Moze ktos z dobrym sercem by to zgral i podrzucil na forum;)Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje tytułu piosenki, powinno byc proste dla tych co ją znają:

1.) w teledysku jest sobie na zmiane w ujęciu facet raz baba, i oni pływają w morzu czysciutkim ( przez caly teledysk )

2.) tytuł i wykonawca posiada litery nie z poslkiego alfabetu ( włoskie albo francuskie moze )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam tytułu piosenki, która leci pod sam koniec fimu (jak zaczynają wchodzić napisy) Butterfly Effect (Efekt Motyla). Przejrzałem cały soundtrack i nie znalazłem go. A filmu już niestety nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam tytułu piosenki, która leci pod sam koniec fimu (jak zaczynają wchodzić napisy) Butterfly Effect (Efekt Motyla). Przejrzałem cały soundtrack i nie znalazłem go. A filmu już niestety nie mam.

 

Oasis - Stop Crying Your Heart Out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne że nie wyrwie bo ona jest już moja B)

wygląda na to ze MacieX ma racje

przejrzałem pare stronek i FreZ nie ma problemu mozesz sobie z nią być

ona jedynie na tej fotce powyżej wygląda fajnie a na innych poniżej przeciętnej

 

ale dzieki panowie za szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łikendiver, oder a niwy juu, forever nad rever, nado gore stopes głos kobiecy, bardzo popularna piosenka( słuchałem w radiu a po angielsku to jestem początkujący wiec nie smiejcie się) B)

 

livent, co larynd goł, samtajs, łuczenlike for, hey micket back, de laf maj lajf, fire lajf głos kobiecy - to melanie sie czy jakos tak jedna ze spice girl chyba

 

Sory za pisownie

Edytowane przez maresworld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melanie C - first day

 

Poszukuje napisów do:

"Ucieczka z Sobiboru" film z końca lat '80.

Mam tylko napisyENG, jak sie wkurze to bede musial tluamczyć,ale wolałbym gotowe :)

Edytowane przez dayus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...