Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje piosenki takiej spokojnej ktora leci w reklamie nielubianej przez duza czesc spoleczenstwa TP SA dosc dlugi kawalek a na reklamie nic specialnego niema tylko zmieniajace sie obrazy i na samym koncu haslo tpsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam oryginalnej nazwy tytułu filmu z reklamówki która często leci w kinach przed filmem od +15 [; chodzi mi o reklamówke, która zaczyna sie przedstawieniem paru zdjęć, potem każddego z osobna z opisem że ten gość juz nie żyje, itp. i że obok niego jest jego anioł stróż itp. pokazywane tam zdjęcia były podobno prawdziwe z prawdziwymi duchami [; i film opowiada chyba o fotografie który często robił zdjęcia duchom przez przypadek czy coś w tym stylu. Plz o pomoc [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to znowu ja :)

Szukam kawałka który leci w tym filmiku = http://www.ilt.neostrada.pl/parkour.wmv

Bardzo by mi się przydał jako podkład do jednego wideo.

Clint Mansell/Kronos Quartet SUMMER - Overture

utworek przewodni z Requiem dla snu - tylko ten twój jest trochę inny to pewnie jakiś mix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuję autora i tytuł ... (aż wstyd oto pytać ;) ) Na vivie leci czasem teledysk ... gdzie gość (długie włosy) jest na śniegu i zaczyna się rozbierać, po czym wyjmuje z kieszeń pamiątki (?) i układa to na śniegu ... słowa to mniej więcej "I saw a angel ... " :] dość spokojna i wykonawca też bardzo znany tylko coś mi z głowy to wszysto wyleciało :mur:

 

No i jeszcze taki polski dicso-polowy zespół śpiewał piosenkę po angielsku (akcja teledysku to jakaś impreza,dyskoteka) - to też leciało na vivie ... ma ktoś pomysł ?

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuję autora i tytuł ... (aż wstyd oto pytać ;) ) Na vivie leci czasem teledysk ... gdzie gość (długie włosy) jest na śniegu i zaczyna się rozbierać, po czym wyjmuje z kieszeń pamiątki (?) i układa to na śniegu ... słowa to mniej więcej "I saw a angel ... " :] dość spokojna i wykonawca też bardzo znany tylko coś mi z głowy to wszysto wyleciało :mur:

James Blunt - You're Beautiful

 

No i jeszcze taki polski dicso-polowy zespół śpiewał piosenkę po angielsku (akcja teledysku to jakaś impreza,dyskoteka) - to też leciało na vivie ... ma ktoś pomysł ?

Troche za mało szczegółów :) Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuję autora i tytuł ... (aż wstyd oto pytać ;) ) Na vivie leci czasem teledysk ... gdzie gość (długie włosy) jest na śniegu i zaczyna się rozbierać, po czym wyjmuje z kieszeń pamiątki (?) i układa to na śniegu ... słowa to mniej więcej "I saw a angel ... " :] dość spokojna i wykonawca też bardzo znany tylko coś mi z głowy to wszysto wyleciało :mur:

blunt - you r beautiful?

 

edit - kurde znowu sie spoznilem :)

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche za mało szczegółów :)

tekst +- "I watching movie" ... coś tam coś tam ;) i jest "shining star" . Wiem, że w Sobotę (tydzień temu) w nocy leciało co godzinę :] więc chyba jest dość popularne ... polski dicso-polowy zespól, słowa angielskie, wszystko to impreza, wokal ma chyba czernowy ubiór, potem była akcja, że był tam koleś ubrany w różową koszulkę i się w windzie całował z jakąś lalą - to jeszcze sobie przypomniałem ;)

 

za blunt'a serdecznie dziękuję :!: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje reportażu o nielegalnych wyścigach w Gańsku emitowanego na TVN dość długi czas temu bo chyba w 2003 roku. Jeśli ktoś miałby namiar na ten plik lub miał go w swojej kolekcji i mógł udostępnić np. poprzez Rapidshare etc. to byłbym naprawde wdzięczny. Pozdrawiam i licze na Waszą pomoc icon_smile3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak sie nazywa piosenka z 'Dirty Deeds' ze sceny kiedy główny bohater Zach siedzi w samochodzie z Meg - to jest przed zadaniem z zabraniem nogi temu stróżowi czy komuś tam..)

 

Help

 

 

 

Siema Rocky :razz: :wink:

Edytowane przez Agaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje teledysku lub mp3 IVA - "Witaj Jezu". Taki tani kawalek, na regionalnej (Katowice, bo nie wiem jak gdzie indziej jest) czasem leci. Nigdzie na necie nie moge tego znalezc. Panna ladny glosik ma, troche komputerowo wspomagany. Prosze o pomoc, bo to chyba jeden z nielicznych kawalkow, co sie i mnie i matce podoba, a to juz raczej cud jest ;] Bardzo jej na tym zalezy ...mnie zreszta tez :-P

TIA. Za pomoc bylibysmy dzwieczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Poszukuję pewnej piosenki, którą swego czasu możnabyło spotkać na MTV Classic. Teledysk mniej więcej można opisać następująco : Kobieta i mężczyzna tańczą ze sobą, subtelnie, wolno, delikatnie. Mężczyzna jest murzynem, włosy a'la warkoczyki lub dredy. Facet ubrany jest w czarne skórzane spodnie. Kobieta natomiast przeciętna szatynka z włosami obciętymi równo z uchem, albo równo z ramionami, kolor skóry biały :P Mężczyzna śpiewa bodajże coś w stylu " Suddenly you cross my heart ... be my baby ... " Piosenka elektryzująca, bardzo romantyczna, typowa dla lat osiemdziesiątych, oczywiście gatunek POP. Niestety nigdzie nie mogłem znaleść tego utworu, a o autorstwie nie mam pojęcia, gdyż byłem pod wpływem alkoholu kiedy oglądałem teledysk :P Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktokolwiek podał mi tytuł i wykonawcę tego utworu. Dziękuję ;)

Edytowane przez magpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu w radiu puszczaja bardzo fajny Nowy (?) kawalek brzmi cos jak powrot krola tzn dosc Elvis'owato ;) "in the ghetto" - tyle slow pamietam. Spiewa gosc basowym glosem i wtoruje mu gdzie-nie-gdzie kobiecy churek. Zna ktos tytul i wykonawce ?

 

EDIT:

 

juz znalazlem : Dnx Feat. The Voice - In The Ghetto

Edytowane przez SlowsilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Poszukuję pewnej piosenki, którą swego czasu możnabyło spotkać na MTV Classic. Teledysk mniej więcej można opisać następująco : Kobieta i mężczyzna tańczą ze sobą, subtelnie, wolno, delikatnie. Mężczyzna jest murzynem, włosy a'la warkoczyki lub dredy. Facet ubrany jest w czarne skórzane spodnie. Kobieta natomiast przeciętna szatynka z włosami obciętymi równo z uchem, albo równo z ramionami, kolor skóry biały :P Mężczyzna śpiewa bodajże coś w stylu " Suddenly you cross my heart ... be my baby ... " Piosenka elektryzująca, bardzo romantyczna, typowa dla lat osiemdziesiątych, oczywiście gatunek POP. Niestety nigdzie nie mogłem znaleść tego utworu, a o autorstwie nie mam pojęcia, gdyż byłem pod wpływem alkoholu kiedy oglądałem teledysk :P Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktokolwiek podał mi tytuł i wykonawcę tego utworu. Dziękuję ;)

a nie śpiewa przypadkiem "SIGN YOUR NAME ACROSS MY HEART I WANT YOU TO BE MY BABY" ????

 

Jeśli tak to poszukujesz kawałka, który nazywa się Sign Your Name a wykonawca to Terence Trent D'Arby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że post pod postem, jednak mam kolejną prośbę ;)

Ma ktoś z was "Mury Hebronu" Andrzeja Stasiuka w formei e-booka ? Omawiamy na j.polskim, wraz z dodatkiem filmu na temat więziennego życia. Niestety w żadnej bibliotece w moim mieście nie posiadają takowej książki, poniewaaż jest zbyt drastyczna. Zdziwienie wielkie ogarnia bibliotekarzy, kiedy pyta się o tą książkę mówiąc, że będziemy rozmawiać o niej na lekcjach j.polskiego ... Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...