Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie widzieliście tego spota tesco z ciuchami cherokee, rzadko leci ale można się natknąć; może znacie ten utworek co tam leci w tle możliwe ze to muzyczka zrobiona na potrzebe reklamy ale warto sie spytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie widzieliście tego spota tesco z ciuchami cherokee, rzadko leci ale można się natknąć; może znacie ten utworek co tam leci w tle możliwe ze to muzyczka zrobiona na potrzebe reklamy ale warto sie spytać

Moby tytuł utworu Rushing, z albumu Play :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję utworu Ups I Did It Again w wykonaniu Children of Bodom. Może mi ktoś podesłać na maila a4t@o2.pl

Nieaktualne już :) Jakby tak ktoś jeszcze miał wersję metalową utworu "Staying alive", albo zna wykonawcę to poprosiłbym :)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś w Radiowej 3'ce ok. 10 20 miałem okazje usłyszeć genialny wręcz kawałek. Wokalistka, śpiewająca po polsku, podobne brzemienia do Marii Peszek + klimaty z trip hopu i Pati Yang.

 

Wiem, że kawałek nosi tytuł "Oddychaj" i nic więcej.

Zna ktoś tą kapele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś tę piosenkę z reklamy ery co goście w kosza grają? One jest też z fify '99. Zajefajny kawałek. Z góry dzięki!

 

EDIT:

 

A kto zna tę piosenkę z reklamy nutteli? takie dzieciaki biegają i chodzi oto że potrzeba dużo energii żeby żyć.

Edytowane przez husk77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułu i wykonacy muzyki lecącej w tle tego krótkiego filmiku o koszykówce [sam filmik pokazuje ciekawe tricki, więc warto pobrać]

 

http://www.uploadready.com/v/3177245/Basketmania.wmv.html [rozmiar 2.0MB]

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję napisów do:

Sok z żuka (Beetle Juice) - 29 fps, 789 mega.

Niebo nad Berlinem (Himmel uber Berlin aka Wings of Desire) - cd. 1 - 692 mb, cd. 2 - 691 mb, 25 fps.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułu i wykonacy muzyki lecącej w tle tego krótkiego filmiku o koszykówce [sam filmik pokazuje ciekawe tricki, więc warto pobrać]

 

http://www.uploadready.com/v/3177245/Basketmania.wmv.html [rozmiar 2.0MB]

jesli podobal ci sie ten filmik poszukaj na necie wieksza ilosc pod nazwa AND1 MIX TAPES od 1 do 5 bodajrze to co bylo na tym co widziales to male piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam 2 prozby:

-Podajcie tytuly jakiejs fajnej muzki koscielnej cos w stylu "Gregorianie" czy jakos tak slyszalem fajny kawalek takie "exodus domina da ta " cos takiego

-na allegro jest pelno plyt z muzyka do synchronzacji polkol nie wiecie skad to sciagnac bo ci sprzedawacy pewnie sami sciagli i wypalaja na domowyh nagrywarach wiec za co im placic ?

szukalem na emulu ale nic nie bylo

 

Ps prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. ja poszukuje czegos ze starszego hip hopu, takiego z przed 5 lat. bardzo podobala mi sie w filmie 'ze zycie ma sens', cos w rodzaju tego:

 

http://members.lycos.co.uk/wesooly/x.mp3 (btw u mnie nie dziala jako odnosnik, trzeba skopiowac i wkleic jako adres, u was tez?)

 

przepraszam za slaba jakosc, ale nagrywalem z filmu przez mikrofon :wink: pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...