Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam piosenek wykonawców grających taką muzykę jak ta z gier Tony Hawk Pro Skater i Need for Speed.

Chodzi mi o podobny styl.

Możecie podawać też pojedyńcze utwory

Z Tonych Hawków to kojaze tylko

 

Alien Ant Farm - Wish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie kogo jes tta piosenka:

 

Leci to mniejwiecej tak: I don't want to body I don't want to body baby

 

Na teledysku jakis koles tanczy na parkiecie z fajna babke ktora czasami wypina pupeczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenek wykonawców grających taką muzykę jak ta z gier Tony Hawk Pro Skater i Need for Speed.

Chodzi mi o podobny styl.

Możecie podawać też pojedyńcze utwory

Henry_Rollins_ Whats_The_Matter_Man - utwór z Tonego 3

 

 

Ostatnio slyszalem dyskotekową wersje tytułowej piosenki ze Slonecznego patrolu, czyje to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam... szukam tytulu pioseneczki, piosenka stara i bardzo znana napewno. Wydaje mi sie ze spiewa ja The Scorpions...i pamietam tylko tyle ze w refrenie spiewali nanananananananananananana, to spiewalo tak duzo dzieci. moze wiecie o co mi chodzi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś może dojścia, skąd mógłbym dostać odcinek "Na wariackich papierach" ("Moonlighting") - parodia "Poskromienia złośnicy" ("Taming of Shrew"?). Może być po angielsku.

 

kto znajdzie wysyłam piwo tyskie priorytetem. ;)

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułu i wykonacy muzyki lecącej w tle tego krótkiego filmiku o koszykówce [sam filmik pokazuje ciekawe tricki, więc warto pobrać]

 

http://www.uploadready.com/v/3177245/Basketmania.wmv.html [rozmiar 2.0MB]

to chyba jest Capone -N- Noreaga a tytul utworu to Invincible

 

Tutaj masz tekst piosenki

Edytowane przez dvie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shakell:

Nie gram praktycznie w Tony'ego, ale parę kawałków słyszałem i jest w jednym z nich utwór zespółu Papa Roach z płyty "Infest". Niestety nie pamiętam tytułu kawałka. Możliwe, że w innych częściach są inne kawałki.

ps.

O którę część Need for Speed Ci dokładnie chodzi? W tych nowszych są przecież informacje o utworach.

W HP2 była fajna muza - zapamiętałem najlepiej Hot Action Cop - "Fever For The Flava". Z U1 można cały soundtrack dopaść w sklepie lub sieci (całość lub po kawałku - znając tytuły). Ta z U2 już jakaś taka nie bardzo.

 

@Piter6576:

Mi to brzmi jak Chris Rea, ale nie do końca...

 

@janio:

To na 200% jest Guano Apes - Big In Japan. Jak Ci sie podoba, to Open Your Eyes też powinno Ci sie spodobać. Zresztę kilka innych także..

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janio:

To na 200% jest Guano Apes - Big In Japan. Jak Ci sie podoba, to Open Your Eyes też powinno Ci sie spodobać. Zresztę kilka innych także..

dzięki wielkie, masz u mnie piwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio jak ogladalem tv to widzialem tam ciekawy teledysk - mianowicie biegaly sobie tam prosiaki przebrane za zolniezy z przywodca cos ala Hitler. Czy ktos moze zna tytul albo wykonawce, bo od tamtej pory nie moge na to trafic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ gaz

to jest Marilyn Manson, sciezka dzwiekowa do filmu resident evil ale nie moge sobie tytulu przypomniec niestety.

 

\Soundtrack - Resident Evil\03-marilyn_manson-the_fight_song_(slipknot_remix) ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze co to za piosenka jest w reklamie Redbull X-fighters na DVD ?

 

plz help

Też poszukuje tej piosenki. No i jeszcze jakbyście jeszcze znali jakieś kawałki latino-house i wszelkiego rodzaju kawałki latynoamerykańskie ale takie klubowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio jak ogladalem tv to widzialem tam ciekawy teledysk - mianowicie biegaly sobie tam prosiaki przebrane za zolniezy z przywodca cos ala Hitler. Czy ktos moze zna tytul albo wykonawce, bo od tamtej pory nie moge na to trafic.

wykonawca: cos z cukrem: glukoza/fruktoza/sacharoza (chyba najszybciej to ostatnie) Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...