Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do pytania...

Prawdopodobnie nie jest to komercyjna gierka (w stylu Toca Race Driver), bo brak jest reklam no i tor jest raczej "dorabiany". Na Live For Speed też mi to nie wygląda. Jakieś propozycje?

 

Edit:

Wg mojego brata jest to Grand Tourismo 4 (lub 3) na PS2, bo tylko tam jest Zonda. Może to ktoś potwierdzić...?

Wg mnie jak na PS2, to słaba grafika (wnętrze wozu).

 

to nie to,, grałem w gt4 i nie ma w nim widoku z kabiny ;) odpowiedz wciąż nieznana

 

zobda jest jeszcze w kilku grach ;)

 

san andreas ;-)

test drive unlimited

mercedes benz world racing (aka world racing 1, wr1)

jest jeszcze w world racing 2 standardowo,, tyle co wiem na pewno, podejzewam ze bedzie w kazdej grze do ktorej da się po ludzku wkladac addony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockmetalshop.pl/photo/acc0665d...2ad9c692512aad2 - poszukuje samego obrazka z tej koszulki, ale w większej rozdzielczości i by było lepiej widoczne (na tapetke chce dać) [; pozdro i thx z góry (ps. szukałem na googlu w grafice pod: pentagram, pentagram koziołek matołek itp. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje na gwalt piosenki ktora czesto slysze w radiu. A slowa ktore z niem zapamietalem sa nastepujace: "Bam bam bilam bom bam bom bambam bilam bom" itd. Jaki jest tego tytul i wykonawca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockmetalshop.pl/photo/acc0665d...2ad9c692512aad2 - poszukuje samego obrazka z tej koszulki, ale w większej rozdzielczości i by było lepiej widoczne (na tapetke chce dać) [; pozdro i thx z góry (ps. szukałem na googlu w grafice pod: pentagram, pentagram koziołek matołek itp. )

 

Ja mam tylko coś takiego ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba były początki MTV- albo pierwszy albo drugi (po "Out of Space") teledysk/singiel TheProdigy. Po mieście chodziło troje ludków (dwóch chłopaków i dziewczyna) i tańczyli w różnych miejscach. Były to początki TheProdigy- teledysk był baaardzo amatorski. Nie wiem nawet czy muza ta weszła na "Experience" (akurat nie mam jej "przy sobie").

 

Nie pamiętam tytułu, nie pamiętam melodi- ktoś kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wydaje mi się, że na videoclipie od Out Of Space w różnych miejscach tanczyli (np. na dachu jakiegoś budynku i na ulicy). Chyba następnym w kolejności był Wind It Up, ale pewny nie jestem w koncu to juz 14 latek od wydania płyty Experience.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak- na "out of space" też tańczyli- ale "głównym motywem" są tam strusie- tak więc to nie to.

Być może faktycznie chodzi o "Wind it Up"- jeśli tak, to zdaje się że w teledysku była inna wersja muzy niż na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje na gwalt piosenki ktora czesto slysze w radiu. A slowa ktore z niem zapamietalem sa nastepujace: "Bam bam bilam bom bam bom bambam bilam bom" itd. Jaki jest tego tytul i wykonawca?

olav basoski - waterman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie znalazłem a instalować gry nie będę :D

 

Szukam kawałka z intro NFS Underground 1, dokładnie ten moment kiedy panienka daje głośniej radio i w rure, jedno ze słów to "hollaback" i jakieś wycie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie znalazłem a instalować gry nie będę :D

 

Szukam kawałka z intro NFS Underground 1, dokładnie ten moment kiedy panienka daje głośniej radio i w rure, jedno ze słów to "hollaback" i jakieś wycie :).

Mam cały soundtrack z NFS:U ale nie kojarzę tej piosenki :?

 

Ale jeszcze poszukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz ktos pytał ale ostatnie strony przegladałem to nie bylo.

Ma ktos piosenke z reklamy mastercard Fever w dokladnie tej wersji co leci w tv? Przeszukałem i sprawdzilem wiele ale zadna z nich to ta z reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nelly Furtado Maneater, jak by ktoś znalazł na necie to czy mógł by podesłać linka?? Piosenka bardzo mi sie podoba :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...