Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam wielką prośbę - ostatnio w klubie słyszałem energiczny kawałek; raczej nie jakąś nowość - jedyne co udało mi się zapamiętać, to że cyklicznie powtarzały się tam m.in. słowa: "She's so sexy, sexy, sexy, sexy /no no no no no no/.... she's so sexy sexy sexy sexy..." itd. Pioseneczka bardzo mi wpadła w ucho - jeżeli ktokolwiek wie coś na temat tytułu lub wykonawcy byłbym widzięczny.

I zapomniałbym - kobieta, która śpiewa ma głos o niskim brzmieniu... przynajmniej taką wersję słyszałem. Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wielką prośbę - ostatnio w klubie słyszałem energiczny kawałek; raczej nie jakąś nowość - jedyne co udało mi się zapamiętać, to że cyklicznie powtarzały się tam m.in. słowa: "She's so sexy, sexy, sexy, sexy /no no no no no no/.... she's so sexy sexy sexy sexy..." itd. Pioseneczka bardzo mi wpadła w ucho - jeżeli ktokolwiek wie coś na temat tytułu lub wykonawcy byłbym widzięczny.

I zapomniałbym - kobieta, która śpiewa ma głos o niskim brzmieniu... przynajmniej taką wersję słyszałem. Dzięki z góry

French Affair - Sexy Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radia słucham rzadko, ale dzisiaj w Rmf słyszałem przeróbke Stinga, zaczyna się normalnie, potem śpiewa kobieta i dochodzi rap, ktoś wie jak się nazywa ten utwór??

Do tej samej muzyki śpiewa jeszcze Grzegorz Markowski no nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie kto wykonuje ten utworek rockowy :?:

Sound_clip__01_.wav

Metropolis - The Darkest Side Of The Night

 

 

@sesq to chyba Aphex Twin - Rubber Johnny

http://video.google.pl/videoplay?docid=738...n+rubber+johnny

 

btw chyba najbardziej chory klip jaki widzialem

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"I Just want to you know who I am"

"And I'm give up to tell..."

Nie wiem jak to dalej szlo. Wolna piosenka bardzo znana na pewno

Cos przekrecilem moze ale google nic mi nie pokazuje :(.

Co to za piosenka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kogo i pod jakim tytułem wykonywana jest piosenka z najnowszej reklamy Ery? Tą, gdzie pod koniec wpychają się z takimi wielkimi cyframi [ 10 ] w drzwi salonu ery ?

/ma ktos może tą piosenkę? Nie mogę tego znaleźć. Proszę o kontakt - pw, lub ewentualnie gg - jest w profilu. :)

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mogiel jesteś dla mnie Bogiem :o Wielkie dzieki :wink: :D

NIe no, jaka perwa. W tym temacie duzo osob nie zna tak pospolitych i łatwych do wyszukania piosenek, i o dziwo znajduja pomoc ;)

 

Ja mam cos takiego, nagrane z radia na kasete i dzis na odtwarzacz mp3 zebym mogł to tu wrzucic ;)

 

http://forum.szczytno.org/jacek/VOICE001.MP3

 

Podziekowanie dla osoby ktora odpowie poprawnie na pytanie - jak nazywa sie ten utwor? Jakiego wykonwcy chociaz.. Z gory dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe no, jaka perwa. W tym temacie duzo osob nie zna tak pospolitych i łatwych do wyszukania piosenek, i o dziwo znajduja pomoc ;)

 

Ja mam cos takiego, nagrane z radia na kasete i dzis na odtwarzacz mp3 zebym mogł to tu wrzucic ;)

 

http://forum.szczytno.org/jacek/VOICE001.MP3

 

Podziekowanie dla osoby ktora odpowie poprawnie na pytanie - jak nazywa sie ten utwor? Jakiego wykonwcy chociaz.. Z gory dzieki ;)

Jesteś po prostu zazdrosny :P

 

A Twoj kawałek to chyba Simon Collins - PRIDE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdrosc. Nie rozumiem czemu ludzie nie znaja tak pospolitych utowrow.. :)

 

Dzieki, jestes 2 badz 3 osoba ktora mi pomogła w tym temacie. Wielkie dzieki. Pisoenka bardzo ładna, polecam. Ah te kobzy.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srednio to pasuje do tego tematu, ale tez poszukuje

Dan Dan Kokoro Hikareteku (piosenka poczatkowa DBGT) w wersji midi jako dzwonek na komorke

Pare wersji juz sprawdzalem, ale zadna nie dzialala ani pod winampem, ani na telefonie

Jakby mi ktos znalazl, bede bardzo wdzieczny

PW lub mail (aragornpl 'malpa :P' wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...