Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

A wie ktos moze skad zassac motyw muzyczny tegorocznych mistrzostw Europy w łyżwiarstwie figurowym? Chodzi mi o tą muzyczkę co leci jak np. pokazują powtórki najciekawszych elementow przejazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie był taki odcinek Monster Garage, gdzie projekt się nie udał i auto poszło na zniszczenie.

Jednak nie na zniszczenie w wielkim kotle, ale Jessie wsadził do środka pare puszek z farbą(spray) żeby było bardziej widowiskowo. I podczas tej akcji leciała piosenka w tle gdzie zapamiętamłem tylko taki charakterystyczne: Boom Boom(słowa piosenki) Kojarzy ktoś może?

 

EDIT: Jak wejdziecie na stronę główną Monster Garage to jest obrazek z tego odcinka...

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na gwalt poszukuje tego mp3:

Alexi Murdoch - When do you really get to go

Ma ktos?

Jakby co to moj mail: pioorek@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi napisac jaki jest tytul utworu i zespol jaki go wykonuje.

Chodzi o jakas hinduska przerobke "informera" [;

Na gg powiedziałem ale tu też powiem B-)

 

Arash - Chori Chori feat. Aneel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje nazwy teledysku AC/DC na ktorym Angus Young (gitarzysta) siedzi na wielkiej kuli (chyba od jakiegos dzwigu) i tak siedzac na niej gra na gitarze i wbija sie w sciane czy cos w tym stylu nie pamietam. Jeżeli ktoś pamieta do jakiej piosenki byl to teledysk to bede wdzieczny za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znow mam nie banalne pytanie ;) heh...

Poszukuje piosenki Massive Attack - Teardrop ktora w pewnej ciekawej wersji.. leciała w Prision Break, 20 odcinku sezonu 1.

Potrzebuje tej wersji, jej tytułu. Byc moze przekabacili ten utwor tylko na potrzeby tego odcinka.. co akurat by mnie nieco zmartwiło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa taka piosenka, niby hiphopowa o Kononowiczu, refren idzie tak mniej więcej - Niech żyje Kononowicz (...) I nie będzie niczego, nie będzie YouTube'a, napadów na matki...

Jakoś tak, w każdym bądź razie dziś kumpel mi to z komórki odpalił i myślałem, że padnę ;)

EDIT: janio, dzięki :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa taka piosenka, niby hiphopowa o Kononowiczu, refren idzie tak mniej więcej - Niech żyje Kononowicz (...) I nie będzie niczego, nie będzie YouTube'a, napadów na matki...

Jakoś tak, w każdym bądź razie dziś kumpel mi to z komórki odpalił i myślałem, że padnę ;)

Tutej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...