Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje nazwy teledysku AC/DC na ktorym Angus Young (gitarzysta) siedzi na wielkiej kuli (chyba od jakiegos dzwigu) i tak siedzac na niej gra na gitarze i wbija sie w sciane czy cos w tym stylu nie pamietam. Jeżeli ktoś pamieta do jakiej piosenki byl to teledysk to bede wdzieczny za odpowiedz.

Zbieg okoliczności, również tego szukam, a nie pamiętam tytułu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję nazwy zespołu, który nagrał dobry, ciężki kower piosenki "it's a wonderful life" Blacka, ostatnio dość często leci w Antyradiu. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny :) .

 

EDIT: Znalazłem!!!! :) Zespół to Carrion, co ciekawe to polska kapela z Radomia. Trzeba by się zainteresować resztą ich twórczości, bo nieźle szarpią druty :) .

 

Skoro to znalazłem, to może jeszcze spytam się o piosenkę która leciała jakiś czas temu w reklamie BP ultimate, w której gość jechał na motorze i krzyczał wolność.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję nazwy zespołu, który nagrał dobry, ciężki kower piosenki "it's a wonderful life" Blacka, ostatnio dość często leci w Antyradiu. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny :) .

Ja to bym do nich mejla wystosował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Antyradio,ale inne stacja niechetnie poadaja nazwy piosenek,napsialem sie jzu do www.planetafm.pl i i nie otrzymalem odpowiedzi.

A ja przeciwnie - trzeba umieć pisać mejle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos wersji piosenki Funky People - Waiting for you ale tej ktora mozna uslyszec np w RMF FM ? Wszystkie ktore znalazlem sa jakies inne... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko czy zna kto tytul piosenki która ostatnio czesto pojawia sie w RMF FM.. w slowach czesto pojawiaja sie slowa fly, die.. Jedna zwrotka zaczyna sie od slow Many times..

piosenka jest wolna, spiewa laska:d jeli ktos moze pomoc bede bardzo wdzieczny pozdrawiam:)) B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos wersji piosenki Funky People - Waiting for you ale tej ktora mozna uslyszec np w RMF FM ? Wszystkie ktore znalazlem sa jakies inne... :|

Nie chodzi Ci przypadkiem o: Armand Van Helden - My my my ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi Ci przypadkiem o: Armand Van Helden - My my my ?

Nie, to czego szukałem to Hi Tack - Say Say Say :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam tytułu piosenki uzytej w filmie Ghost Rider kiedy GR na motorze i jego poprzednik na koniu jadą do San Venganza żeby skopać blackheart'a. Piosenka podobna do Blues Brothers 2000 Ghost Rider on the sky ale to jeszcze nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleje fragment posta mojego kolegi, ktory tak oto opisał ok 5minutowy urywek z filmu:

 

"Siostra (ok. 18 lat) i jej młodszy brat (ok. 10 lat) siedzieli sami w domu, bo rodzice wyszli na ważną kolację do restauracji z jakimś szefem ich ojca. W domu nagle zgasło światło i córka zadzwoniła do ojca, żeby go o tym powiadomić. Mówiła że bardzo się boi ciemności i żeby natychmiast przyjechali do domu. Ojciec powiedział, że to jest w tej chwili niemożliwe i że sama musi zejść do piwnicy i włączyć korki. Rozmawiając z ojcem przez komórkę jednocześnie zaczęła schodzić po schodach i odliczać stopnie na dół. Ojciec powiedział jej że jest dziesięć schodów na dół i żeby schodząc odliczała te schody na głos, i zaczęła liczyć 5...,6...,7....,8....,9....,10...,11....,12....,13.....,14...... i w tym momęcie urwał się film."

 

Urwał, bo stacja tv zawiodła.. Zas film ten leciał podobno szmat czasu temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie na tyle cierpliwy i obejrzy ten filmik (zresztą polecam :D ), to proszę, niech powie mi, fragment jakiego utworu słychać tak ok. 8:05. Dzięki ;)

 

O w picze, nie dałem linka :lol:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-11...n+i+przyjaciele

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie na tyle cierpliwy i obejrzy ten filmik (zresztą polecam :D ), to proszę, niech powie mi, fragment jakiego utworu słychać tak ok. 8:05. Dzięki ;)

 

O w picze, nie dałem linka :lol:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-11...n+i+przyjaciele

 

Bruce Springsteen - Streets of Philadelphia [;

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, która w refrenie ma słowa "I just die in your arms tonight" or smth, śpiewa facet, często leci na RMF/Radiozet, jeżeli dobrze pamiętam to też była w GTA VC :]

 

Bardzo podobny utwór do Mika - relax, take it easy

 

Cutting Crew - (I Just) died in your arms tonight

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki jest tytuł tej czeskiej piosenki w reklamie Okocim mocne? :D

 

Janio rządzisz. Ten filmik jest prze*** :lol2:

 

Kto mi powie jak nazywa się piosenka której kawałek jest w tym filmiku podanym przez Jania piędzy 10:50 a 11 min?

 

Wake up cośtam...

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki jest tytuł tej czeskiej piosenki w reklamie Okocim mocne? :D

Zdenek Blaha - Jede posta z Vidne 2

To jest ta z krecikiem piosenka .

Jak chcesz ją to mogę Ci przesłać na gg. Piosenkę dostałem od jednego forumowicza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mauro Picotto - Komodo

 

Utwor ten 'bazuje' (zgaduje, ze tak jest), na innej piosence ktora słychac od okolo 1:30. Szukam tytułu wlasnie tego utworu 'nietechniastego' ;)

Wiem iz piosenka o ktora pytam istnieje, bo mam ja gdzies na kasecie.. byc moze nie dokładnie tak brzmiaca, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...