Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Ja tez szukam nazwy piosenki...

 

Dzisiaj sprzatalem samochod i w radiu leciala jakas piosenka. Spiewal ja facet.

 

Szlo to jakos tak:

(Refren)

Nobody lie, everyone share, nobody die, everyone care...

 

Cos w tym stylu. Nie wiem czemu, ale mam wrazenie ze ta piosenka ma cos wspolnego ze spider-man'ami. Wiecie co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szukam nazwy piosenki...

 

Dzisiaj sprzatalem samochod i w radiu leciala jakas piosenka. Spiewal ja facet.

 

Szlo to jakos tak:

(Refren)

Nobody lie, everyone share, nobody die, everyone care...

 

Cos w tym stylu. Nie wiem czemu, ale mam wrazenie ze ta piosenka ma cos wspolnego ze spider-man'ami. Wiecie co to?

http://youtube.com/watch?v=xF7jBT9VQJE

 

;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janio rządzisz. Ten filmik jest prze*** :lol2:

 

Kto mi powie jak nazywa się piosenka której kawałek jest w tym filmiku podanym przez Jania piędzy 10:50 a 11 min?

 

Wake up cośtam...

No filmik cacy lala :) Mnie też gnębi to pytanie z "wake up" troche mi to disturbed przypomina ale pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No filmik cacy lala :) Mnie też gnębi to pytanie z "wake up" troche mi to disturbed przypomina ale pewności nie mam.

08. System Of A Down - [Chop Suey (Promo CD Single) #01] Chop Suey [3:31] [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest tytol tej muzyczki w reklamie seata? tej co te pluszaki laduja sie do bagaznika;)

Tytuł to "The Animals Went In Two By Two", gorzej z wykonawcą... The C.R.S. Players są jednym z nich, ale to też nie to. Ta piosenka jest w kilku wersjach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Poprosze tytul i wykonawce kawalka ktory zaczyna sie w 0:10 sekundzie filmu.

 

 

Chodzi o ten pierwszy kawałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze tytul i wykonawce kawalka ktory zaczyna sie w 0:10 sekundzie filmu.

 

 

Chodzi o ten pierwszy kawałek :)

Znalezione w komentarzach do filmiku: ;)

Name of the songs:

1st: To All the People - Oneside Red

2nd: Breaking the Silence - Oneside Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukałem kiedyś tam i się nie doszukałem. Bo skąd mam wiedzieć, o który z tych utworów tam wypisanych mi chodzi :P Albo jakiś głupi jestem.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za film ? Może ktoś będzie wiedział

 

Film widziałem na VHS w małych urywkach na początku lat 90.Podkradłem ojcu z szafki :-) jak byłem mały.

To mi się wydaje jakiś erotyk z wątkiem kryminalmym.

Co zapamiętałem z tych urywków:

Gdzieś na początku filmu jest taka scena: Żona w kuchni coś chyba zmywa przy zlewie.Mąż wchodzi do domu zachodzi ją od tyłu, zaczynają się całować, ten szybkim ruchem zdziera z niej bielizne i gość zapina ją od tyłu.

Po tym wszystkim gość odchodzi a ona siedzi chyba na posadzce bez słowa.

Potem jest taki wątek że ta panna odchodzi o niego chyba, a on porywa różne kobiety z ulic i chyba torturuje je i

wykorzystuje sexualnie, potem się okazuje w dochodzeniu że wszystkie porwane kobiety mają coś wspólnego ze sobą: wyglądają podobnie do żony porywacza, podobne fryzury (ciemne chyba kręcone długie włosy), i wszystkie chodziły z długich sukienkach z wzorami kwiatów tak jak jego żona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest tytol tej muzyczki w reklamie seata? tej co te pluszaki laduja sie do bagaznika;)

Tytuł to "The Animals Went In Two By Two", gorzej z wykonawcą... The C.R.S. Players są jednym z nich, ale to też nie to. Ta piosenka jest w kilku wersjach..

ano własnie "The animals went in two by two" ... tylko wykonawca ... mam już dość .. przesłuchałem ze 12 kawałków o tym tytule i żaden nie jest tym z reklamy :( jak ktoś wie to bylibysmy wdzięczni o podanie wykonawcy tego co w seat'ach śpiewa :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie SEAT'a, znalazłem mp3 które prócz tekstu wiele od tej piosenki z reklamy się nie różni, jednak wykonawca dalej jest nieznany... Tytuł to "Johnny I hardly knew ya".

KLIK

Czy zna ktoś tytuł lub wykonawcę nuty z tej reklamy? REKLAMA

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie [; Szukam piosenki z reklamy kombi (nie pamiętam jaki samochód, bo reklamę tą widziałem urywkami i nie zapamiętałem nazwy, ale na pewno skojarzycie) gdzie w nocy wchodzą do tego auta zabawki przy takiej fajnej muzyczce, i właśnie tej melodii/muzyczki/piosenki szukam, ew. tytułu [; z góry thx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie [; Szukam piosenki z reklamy kombi (nie pamiętam jaki samochód, bo reklamę tą widziałem urywkami i nie zapamiętałem nazwy, ale na pewno skojarzycie) gdzie w nocy wchodzą do tego auta zabawki przy takiej fajnej muzyczce, i właśnie tej melodii/muzyczki/piosenki szukam, ew. tytułu [; z góry thx

To jest reklama samochodu Seat Altea a 2 posty wyżej było to:

Odnośnie SEAT'a, znalazłem mp3 które prócz tekstu wiele od tej piosenki z reklamy się nie różni, jednak wykonawca dalej jest nieznany... Tytuł to "Johnny I hardly knew ya".

KLIK

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...