Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam tytułu pewnej piosenki, postaram sie napisac z niej wszystko co pamietam. Wiec z glosu to spiewa jakas mloda babka.

No i w refrenie wydaje mi sie ze cos takiego:

I got to run run, potem cos tam cos tam, i na koncu cos na podobe: and i can be with you again.

 

Wiem, ze trudne zadanie, ale bylbym bardzo wdzieczny za tytul :D

P.S. Nie jest to jakas stara piosenka, czesto w radiu leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to przypadkiem: "Green Street Hooligans" ?

 

tylko rok mi się nie zgadza

a mi się jeszcze nie zgadza Offspring w soundtracku ;]

 

Ponawiam pytanko bo bardzo mnie nurtuje :)

 

szukam nazwy filmu o angielskich chuliganach bodajże z 1994 roku albo coś koło tego, wiem na pewno że w soundtracku był Offspring.

dawno dawno temu oglądałem go po północy na tvp1. film opowiada o potyczkach dwóch dzielnic (ekip) któregoś z dużych brytyjskich miast. chyba jedni mieli barwy czerwone a drudzy zielone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

 

Poszukuję mp3 Dody/Virgin - Maria Magdalena (czy coś takiego)

 

Byłem dzisiaj na koncercie no i dziewczyna zapodała własną wersję tego hitu i powiem, że fajnie jej to wyszło. Na żadnej płycie chyba tego nie mają, p2p milczy, widział ktoś to nagranie w sieci? Wszelkie linki mile widziane.

 

żeby ktoś nie pomyślał, że Doda to moja największa idolka i wogóle ale kawałek był naprawde ciekawie zaśpiewany i z chęcią bym go posłuchał jescze raz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada sobie deszczyk albo coś i rozhahana babka podlatuje do stoiska na ulicy z owocami i bierze jabłko, potem podchodzi facet i też bierze jabłko i te jabłka są takie "och ach" piękne i mokre. i babka się śmieje i się chyba przytula do tego kolesia i wyskakują perfumy. Jabłka były czerwone i zielone takie piękne jakby z plastiku. :D

Ekhm, no to opis pewnej reklamy, która leciała jakiś czas temu w TV, zna ktoś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kawałka (tytuł) często przewijającego się w Esce ostatnimi czasy:

 

http://www.speedyshare.com/720223961.html

 

nagrałem całkowicie przypadkowo stąd tak słaba jakość nagrania.

Poznaje ktoś? :> B-)

nieaktualne B-)

 

nagranie to Velvet - Fix me - nareszcie znalazłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa sie kawalek, ktory lecial w shreku 2, w scenie z fabryka czarow, a teraz leci w reklamie tymbarku tyle ze w innej wersji ?

 

edit

 

juz mam pete yorn - ever fallen in love

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jaki tytuł ma oryginalna piosenka z pierwszych 35 sek piosenki toples - kobiety rządzą nami? http://www.youtube.com/watch?v=nqR5plG7SuQ to chyba jakas techniawka...

 

oraz jaki jest oryginał piosenki toples - ciało do ciała http://www.youtube.com/watch?v=vwPDThJEUgc pamiętam tę piosenkę z dawnych lat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam dwóch utworów, jeden to Grace Jones - I've Seen That Face Before (temat z filmu "Frantic" R. Polańskiego) a drugi, to muzyka pojawiająca się w reklamie GE money bank (konwencja reklamy: kreskówka, młody chłopak rysuje jakiś dom - reklama bodaj kredytów :) )

 

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a drugi, to muzyka pojawiająca się w reklamie GE money bank (konwencja reklamy: kreskówka, młody chłopak rysuje jakiś dom - reklama bodaj kredytów :) )

 

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc

Muzyczka (nie najlepszej jakosci).

Tutaj masz z czego to jest. Moze pomoze ci to w poszukiwaniach. (BTW takiej bajki nie znac :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję napisów do sezonów 8 i 9 do serialu "The X-Files". Chodzi mi konkretnie o napisy ze strony http://napisy.gwflota.com (Think Thank), która jakiś czas temu padła.

 

Jeżeli ktoś ma, to poproszę o info na priv. Mam napisy do pierwszych 7-miu sezonów, mogę się wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...