Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu pisze, ze jest słabej jakosci. Piosenka teraz raczej czesto puszczana w radiu.

http://www.wrzuta.pl/audio/3qJ82E1Hpg/voice001

 

Zna ktos tytuł? :)

 

edit: Dobra, wiedziałem, ze nie mozna na was liczyc :P ;)

 

All You Zombies - Sandra

 

Lecz oryginał, duzo lepszy to: The Hooters - All You Zombies

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje pewnej polskiej piosenki. Slowa jakie z niej zapamietalem sa nastepujace.... "jeszcze w dzien wyjde stad, rzuce bagnet, rzuce bron..." Wie ktos co to za piosenka? Z gory dzieki ;) Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje pewnej polskiej piosenki. Slowa jakie z niej zapamietalem sa nastepujace.... "jeszcze w dzien wyjde stad, rzuce bagnet, rzuce bron..." Wie ktos co to za piosenka? Z gory dzieki ;) Pozdrawiam :D

Emigranci - Na falochronie

 

5 sekund szukania w google

 

Juz wiem jak sie nazywa ten utwór co szukałem, ale nigdzie nie moge go dorwać. Jakby ktoś miał prosze o PW

 

Tytuł : One Man Band

Autor: Pete Snell

 

Widział gdzies ktoś moze napis do serialu GRΣΣK

 

greek

Edytowane przez slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZukam dwócj kawałków "wolnych" dość często puszczanych w radio ZET.....

wiem jeszcze, że wykonawca to mężczyzna :D , zespół bądź utwór nazywa sie feel ? hmmm?

 

jak ktoś wie to niech zarzuci jakieś propozycje.

 

oo w refrenie jest tak" a teraz chodź tu do mnie poczuj sie swobodnie ....przy mnie bądź..

FEEL - "A gdy jest już ciemno"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje pewnej wersji piosenki britney spears pt. Oops I did it Again. W tej wersji ktorej ja poszukuje zamiast wokalistki spiewa dziadek i wogole cala piosenka jest taka bardziej old sqlowa. Mam nadzieje ze wyrazilem sie dosc czytelnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 14 lat temu ogladałem film w telewizji ( chyba najstarszy film jaki pamietam, pewnie dlatego ze potem mi sie on snił ) chcialbym jego tytuł ( tak zeby sobie przeczytac opis na filmwebie o czym on był :) )

 

W filmie jakiś koleś otwierał buzie i z gardła wylatywała mu duza ilość pianki ( tak ze cale pomieszczenie zalewała ) a potem twardniała.

 

kurde gdybym miał ten tytul, to bym sie niezle cieszył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietacie moze taki stary teledysk Michaela Jacksona w ktorym bylo duzo bebnow, jackson szedl czy biegl miedzy takimi szmiesznymi kamiennymi domkami (nie pamietam dokladnie co to bylo). potrzebny mi tytul tego utworu ;) bede "dzwieczny" za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ CarsonPoland

 

Jeżeli w teledysku bebny miały kolory flagi jakiegoś afrykańskiego kraju ( chyba zółty i zielony , może też inne kolory ) , w tle byli żołnierze sił pkojowych UN to jest to prawdopodobnie They Don't Care About As

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piękny słoneczny dzień ;)

Od 9 rano siostra męczy mi ucho że widziała teledysk fajnego utworku w TV ale tak sie zapatrzyła że zapomniała spojrzeć na wykonawce i tytuł.

 

Może ktoś kojarzy takie coś - Latynosi jada samochodem, później jakieś laski pomagają im naprawić samochód i zabierają się z nimi, grają na jakiś gitarkach i POGWIZDUJĄ a w refrenie jest BASTA. Teraz ten utworek jest "Hitem". Podobno często puszczany w radio Zet.

był bym wdzięczy jeśli ktoś by skojarzył i znał tytuł bo mnie zamęczy, a wiem że nie odpuści :D

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam utworku ktory leci podczas reklamy maszynki Brauna Cruzer ale modelu juz nei znam. taka co mozna modelowac, przycinac, i golic. i na reklamie wlasnie te 3 rzeczy sa przedstawiane :].

na youtube jej nia ma wiec moze ktos tutaj zna ? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje pewnej wersji piosenki britney spears pt. Oops I did it Again. W tej wersji ktorej ja poszukuje zamiast wokalistki spiewa dziadek i wogole cala piosenka jest taka bardziej old sqlowa. Mam nadzieje ze wyrazilem sie dosc czytelnie:P

 

Może chodzi Ci o Children of Bodom - Oops i Did it Again - http://pl.youtube.com/watch?v=zy1Jki4TT9c :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam nazwy piosenki :wink: Leci mniej wiecej tak.... ,,coś tam coś tam....I'm murder....I'm murder coś tam coś tam,, :wink: Wiem że mało szczegółów ale może ktoś wie, leciała ostatnio w radiu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poszukuję mp3 z nagraniem z tego koncertu... Wiem, że mogłem ściągnąć film z YouTube i wyizolować muzykę ale wtedy stracę jakość...

 

Proszę o kontakt na PW.

przecierz to

<h1 id="video_title">Here Without You, wystarczało spojrzec kilka pikseli ponad obraz

</h1>

 

 

mam nadzieję ze ktoś zna to:

"a zna ktoś wykonawcę piosenki (chyba country) z reklamy TopGear, gdy chłopaki są w USA?

 

w programie leci ona jak wjezdzaja do Luiziany"

Edytowane przez Rudesmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz to

<h1 id="video_title">Here Without You, wystarczało spojrzec kilka pikseli ponad obraz

</h1>

mam nadzieję ze ktoś zna to:

"a zna ktoś wykonawcę piosenki (chyba country) z reklamy TopGear, gdy chłopaki są w USA?

 

w programie leci ona jak wjezdzaja do Luiziany"

;] Tyle to ja wiem. Mi chodzi o to konkretne wykonanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze ktos mi pomoze. To juz stary kawalek, ale dzisiaj uslyszalem ten rytm w Prison Brake (czy jak to sie pisze). Pamietam, ze w teledysku bylo chyba caly czas jakies dziecko w lonie matki, to jest taka bardzo spokojna piosenka, ma juz swoje lata. Kojarzy moze ktos cos takiego ? A moze jeszcze by ktos mial MP3 ? :P

Z gory dzieki

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...