Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tytułu filmu chyba produkcji RUS, film opowiada historię pewnej dziewczyny, która opiekuje się młodszym bratem. Nie powodzi im się najlepiej, z pomocą przychodzi im typek, który podrywa dziewczynę i obiecuje jej kokosy, ta mu wieży etc. następnie proponuje jej wyjazd za granicę ona się zgadza. Wyjazd kończy się tym, że leci sama dziewczyna i na miejscu robią z niej prostytutkę, rozwożą do domów etc. film kończy się jej wypadkiem (skacze z mostu). Tytuł filmu to prawdopodobnie jakieś imię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna moze ktos wykonawce i tytul tego kawalka? nagrane z radia na telefon, w formacie .amr pomozcie!

to jest jakiś miks kawałka Justin Timberlake - LoveStoned ...ale nigdy nie słyszałem tego w radiu ani gdziekolwiek

 

ps

bądźcie ludzie poważni i nie wrzucajcie takich pierdół na rapida ... http://www.speedyshare.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie ten co słucha radia vox fm piosenka która jest śpiewana po włosku i w refrenie ma "candy amore" czy cos takiego. napewno sa tu ludzie któzy muzyke i tytuły maja w małym palcu. prosze jak ktos zna tytuł i wykonawcę tej piosenki niech pisze na gadu gadu 2152852. Z GÓRY DZIĘKUJĘ!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak efektywnie znaleźć konkretnego ebooka? Potrzebuję elektroniczną wersję noweli "Balzac and the little Chinese seamstress". Mam papierową wersję, ale szukam jednego detalu i żeby go znaleźć musiałbym od nowa to czytać, co odpada, bo to niezbyt porywająca lektura szkolna. Google nie pomaga, torrenty też, mam nadzieję, że ktoś z was potrafi. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytuł filmu

byla scena gdzie kolesie przyszli złapac kolesia ktory był homosexualistą, i sie tłumaczył "ze tyle we mnie było miłosci i nie chciałem zeby ona porostu sie zmarnowała"

nie wiem o czym byl film i dlatego wlasnie prosze o ten tytuł, ciekawy jestem o czym był ten film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...