Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Nerevar

 

 

1- Survivor - Eye Of The Tiger

2- kojarzę ale nie pamiętam ;]

3- Gortoz A Ran - J'Attends (soundtrack Black Hawk Down) przejmująca :wink:

kolejnych nieznam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=VdP0JXZpbx0&...feature=related

 

Jaki tytuł ma piosenka z tego fragmentu filmu Eurotrip, gdy Cooper i Scott budzą sie w autobusie kiboli (3:04 na filmiku)? Potem ten sam kawałek jest w momencie gdy kibole zaczynają gonić jednego francuza w Paryżu (6:10 na filmiku).

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W radiu usłyszałem fajną piosenkę to chyba jakaś nowość tekst był taki że kochał się gość w dziewczynie ale ona miała innego była to jego chyba dawna miłość z szkoły ( klasy? ) następnie wyjechała do Niemiec , wybiegła z autobusu i pocałowała tego gościa. Refren był taki coś w ten deseń : jak, jak to jest ( że nie może mieć tej ukochanej dziewczyny ). Napisałem tak trochę w nieładzie ale powinniście się domyśleć jaka to piosenka. Prosiłbym o pomoc na pewno ktoś ją usłyszał.

 

 

edit

 

mam sami - znaczek

Edytowane przez grzeesiek07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to i ja zapytam o coś. Chodzi o video klip. [Opis mojej kobiety] :

 

(...)no np końcówka to mężczyzna sobie przychodzi z takim wózkiem jak np na filmach stoją z hot dogami, tylko że na teledysku tam jest coś... jakaś maź dziwna taka gęsta bardziej.. coś jak czekolada gorąca, czy krew nie wiem bo to był czarno czerwony teledysk :P w każdym razie.... biedni ludzie, dzieci z osiedla zbiegły się, maczały ręce i piły to..a potem z oczu im spływało to, tak perfidnie i ochydnie :P a na sam koniec spływało tak z oczu temu typkowi co z tym... tą budką (?) przyjechał....

On chyba miał kapelusz i wąsy..(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzial ktos reklame na 4fun.tv imprezy z muza elektroniczna. na poczatku jest jakis niby mnich i sie modli i pozniej zaczyna sie taki fajny kawalek. moze ktos sie orjetnuje jak sie nazywa albo ma ten kawalek. bylbym wdzieczny

 

widzial ktos reklame na 4fun.tv imprezy z muza elektroniczna. na poczatku jest jakis niby mnich i sie modli i pozniej zaczyna sie taki fajny kawalek. moze ktos sie orjetnuje jak sie nazywa albo ma ten kawalek. bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoglem tu nie raz ale tym razem to ja potrzebuje was :D. Szukam utworu, ktory leci podczas reklamy programu Miami Ink na kanale Discovery. Widzial ktos? -> Zna ktos?

 

Edit:

Ok jedyne co udalo mi sie poki co znalezc to trailer, szukam dalej :)

 

http://miamiink.contentquake.com/2008/03/1...l-time-trailer/

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam teledysku z późnych lat 80-siątych

 

nie pamiętam dokladnie melodii ale w tymże teledysku występowało 2 ludzi (jeden z tego co kojarze to był aktorem), grali oni na róznych instrumentach (z tego co pamiętam to na harmonijce, saksie, bebnie, trąbce). W teledysku z tego co pamiętam to siedzieli obok siebie na krzesłach i jak grali na instrumentach to obracali nimi raz na lewo raz na prawo (w tym samym tempie)

 

ktoś ma jakies pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu lub wykonawcy.

Piosenka ostatnio zaczyna coraz częściej lecieć w radiu (RMF FM, ESKA).

Wykonawca to coś na K.... & T..... (na pewno ten znaczek & jest w nazwie i dwa wyrazy CHYBA są na K oraz T).

Śpiewa kobieta o przepięknej barwie głosu i podkładzik taki dość bitowy.

Chyba to gdzieś już słyszałem wcześniej a to może być remake.

Kapelka chyba Szwedzka bo coś prezenter mówił (ale nie wiem czy po remaku czy przed).

 

Komuś coś świta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie znacie kawałek Opus - "life is life"

Ostatnio słyszałem w radio remix tego kawałka, w fajnym klimacie, wydawało mi się że śpiewa tam shaggy ale nie jestem pewien.

Ktoś coś wie co to i jak się nazywa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przedwczoraj (środa) o godzinie ok. 3 nad ranem leciał krótkometrażowy (tak mi sie wydaje, iż był on krótkometrażowy) filmik na TCM o facecie, co chciał kupić spodnie na rozmiar. (Tutaj streszczę to co widziałem) Dostał je, i facet, który je dla niego uszył powiedział, że dostanie te spodnie, a one zapewnią mu wszystko czego pragnie przez rok. Po roku przyjdzie po zapłatę, czyli po nogi tego faceta co zamówił spodnie. No i się zgodził. Miał wszystko czego pragnął, pieniądze, kobiety, wielki dom itd. a Gdy przyszło do zapłaty i zobaczył krawca z piłą w ręku nagle sie obudził... A obudził się w zakładzie tego krawca, który po przebudzeniu zapytał czy bierze te spodnie mimo dość wysokiej ceny... Z wielkim uśmiechem na twarzy rzekł- Biorę!. Tak to mniej więcej wyglądało [; Wie ktoś jaki jest tytuł? Sprawdzałem w gazecie, ale tam jest tylko TCM które leci i w dzień, a mi chodzi o to, które jest w Cyfrowym Polsacie - Podzielone Cartoon Network(od 3rano do 21wieczorem) a tcm od 21 do 3... HELP. Zależy mi na tym filmiku, gdyż od dawna sie tak nie uśmiałem [; Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...