Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wiem, że zadam trudny problem ale! Szukam utworu, który rozpoczyna się od takie niskiego męskiego głosu, który coś tam mówi. Wtedy w tle zaczyna narastać riff i w końcu dochodzi do maksimum, facet coś krzyczy i piosenka wpada w pętle. Tylko nie kojarzę ani jednego słowa z tekstu :|| Strasznie mnie to dręczy, mam nadzieję, że coś poradzicie. To dosyć znany kawałek, na imprezach często leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, leci w radiu piosenka Same Time Same Place od tara rocks, podklad jest kojarzy mi sie z taka stara piosenka, w sumie to taki sam moze i nawet jest tlyko nei wiem jaka to piosena xD. pomoze ktos :D ?

 

 

dobra mam :D

Cortez - What you get is what you see

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa. Pała ze mnie, literkę dużą wstawiłem.

 

@KaszaWspraju - zwykle na jutjubie masz w komentarzach tytuł piosenki. Tym razem też tak jest :)

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejny task dla Was. Mam piosenkę ze złoma dziewuchy mojej nazwaną dumnie D.mp3. Słyszałem już ten styl muzyki, ale za kija nie wiem co to jest. Pomóżcie panocki.

link do muzyczki

to w linku, to drum and bass, a dokładniej fragment jakiegoś setu z lecącym: D.Kay & Epsilon - Barcelona (High Contrast Remix)

 

Jeżeli chodzi o sam gatunek muzyki, to jest to lżejsza odmiana drum and bassu ;)

 

Pozdro :)

Edytowane przez CjRudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jako że sam nie daje rady, proszę Was, drodzy forumowicze o pomoc w zidentyfikowaniu podanych niżej utworów. Klipów jest 5, każdy na "OdSiebie" (streaming).

 

Repertuar puszczany jest przez Dj Sabota, stąd mogą wdzierać się różne mixy między melodię. Ogólnie rzecz biorąc myślę że jak ktoś zna jakiś kawałek, to rozpozna.

 

Tak więc zaczynamy:

1. http://odsiebie.com/pokaz/4283576---0ba9.html

2. http://odsiebie.com/pokaz/4283717---29df.html

3. http://odsiebie.com/pokaz/4283744---2d87.html

4. http://odsiebie.com/pokaz/4283767---7e01.html

5. http://odsiebie.com/pokaz/4283797---fb75.html

Jak ktoś wie, proszę pisać

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

755

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki nietypowy problem. Na MTV HD zobaczylem teledysk, niestety nie od poczatku. Myslalem, ze na koncu pokaza info o wykonawcy i tytule...ale niestety nie pokazali. I teraz za cholere nie moge tego namierzyc. Zreszta ciezko szukac jak sie wie tylko jak to wygladalo. Styl muzyki to hmm bardzo szybki metal (az sie zdziwilem ze na MTV HD to puscili), nie jakas ciezka odmiana, bardzo melodyjny, z fajnym wokalem. Sam teledysk jest robiony komputerowo (procz samych wykonawcow) i generalnie ogranicza sie do tego, ze na jakiejs planecie trwa inwazja albo inna bitwa i statki dryfujace po niebie strzelaja piorunami w glebe (na bank pioruny, zadne lasery czy inne rakiety). Mniej wiecej w polowie teledysku jest fragment z solowka na gitarze podczas ktorego jest pokazane jak dwoch typow (jeden skosnooki) siedza jakby przed TV z padami do gry i przypomina to pojedynek w grze bedacej polaczeniem Mortal Kombat i Guitar Hero. Dodatkowo wydaje mi sie, ze jeden skosny jest tez w zespole, ale glowy nie dam. Wokal ma dluuugie czarne, pofalowane wlosy (wiem, ze to w grupie metalowej zadna nowosc, ale jakos rzucilo mi sie to w oczy). I to tyle. Jakby ktos moze skojarzyl co to za kawalek to bede wdzieczny, inaczej to jak szukanie igly w stogu siana.

 

edit.

 

nevermind, to byl DragonForce.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może tytuł filmu dokumentalnego o duchach, gdzie był taki motyw: kilku naukowców sprowadza z ulicy ludzi do pewnego domu. Wkręcają im, że jest nawiedzony. W domu tym był zainstalowany m.in. głośnik niskotonowy, a w szafie stał koleś i co chwilę zapalało i gasiło się jej podświetlenie. "Ochotnicy" mieli zwiedzić cały dom i podzielić się obserwacjami.

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje piosenki. Widzialem teledysk przegladajac bezkresy kanalow tv. Było to na kanale Ru.tv. Piosenka prawdopodobnie rosyjska albo z jakiegos innego wschodniego kraju. W teledysku gosc poznaje blond panne, jest woda z hydranta( ^^ ) i na koncu sie jej oswiadcza. Ogolnie taki lekki rock to chyba był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...