Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie do końca dobry temat ale nic innego nie widzę

 

Czarnobyl

 

czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, co to są za utwory? dla mnie są niesamowite

 

wprawdzie post był w lutym ale trudno :)

co do filmiku z mw2 i Metalliki - to są to: Eye of the Beholder i ...And Justice For All

Edytowane przez Adu82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za utwór od 1:50 do końca?

 

Coś od Metallica, ale nie mogę skojarzyć.

 

 

Metalica - The Frayed Ends of Sanity

 

Poszukuje muzyki z filmików:

 

2.

?

 

 

Seether - Truth

 

 

 

Dla ludzi posiadających androida/iphone/symbiana polecam program shazam, wyszukuje dane piosenki automatycznie.

 

Nie wiem czy słuchacie dużo muzyki, ale wydaje mi się, że bez względu na ilość ten program to coś dla każdego. Czy zdarzyło Wam się kiedyś usłyszeć piosenkę (nową lub starą) i zastanawiać się co to może być. Mi bardzo często (a nie słucham muzyki nałogowo). Teraz, dzięki Shazam będziecie mogli błysnąć swoją wiedzą muzyczną. A co to jest Shazam? Jest to serwis umożliwiający identyfikację muzyki na podstawie tylko kilku sekund nagrania.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, znalazlem fajny kawałek autorstwa " Antonino Di Leva - Super Sense " , tutaj link do niego tyle że zgrany został z filmu za pomocą mikrofonu.

 

antonio_di_leva_-_super_sense.wma

 

Jeżeli ma ktoś dostępne strony gdzie można ten kawałek ściągnąć nawet odpłatnie to był bym bardzo wdzięczny, z góry napisze że napster odpada bo jest tam wersja bez wokalu ... ;/

 

ZNALEZIONE :)))

 

----> Ghost K -Stop! (blue mix)

Edytowane przez sliqe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steve Jablonsky - Sector 6

Przy czym ten kawałek jest krótszy od tego z Twojego linku. Albo ten Twój to remix albo crossfade z kolejnymi kawałkami z tej płyty - ścieżki do filmu The Island.

 

No pierwsza minuta, to na bank to, ale najbardziej mi zalezy na tym co sie zaczyna wlasnie po pierwszej minucie, to chyba cos innego. Ale ogolnie mowisz, ze to wszystko, to kawalki z OST do The Island ?

 

EDIT:

 

Ale tak w ogole to odnosze wrażenie, ze gdzies te rytmy slyszalem (zarowno ten z pierwszej minuty, jak i ten z okolicy 2.30), ale to na bank nie byl ten film, bo go nie widzialem. Siedzi mi to na bani :) Nie wiem czy mi to czegos z Mass Effect nie przypomina, ale... ehh sam juz nie wiem :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, dzisiaj zasłyszałem u kolegi piosenkę, którą już kiedyś słyszałem.

To jest taki chyba trance, w tekście (w refrenie) jest:

 

"i am dancing on the floor", albo "i keep dancing on the floor".

 

szukam na guglu, ale nie moge sobie poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaRoN - Hit the Floor :D

 

Szukam pierwszego kawałka z Serious Man/Poważny człowiek - http://www.youtube.com/watch?v=8moYll-psYs&feature=search Somebody to love - Jefferson airplane tyle że akurat w tym wykonaniu. Z takim fajnym wstępem... :D Miałby ktoś linka?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna sprawa sie szykuje. Uslyszalem dzisiaj jakis kawalek w TV i musze go namierzyc. Spiewal go czarny gosc, mlody, z tego co kojarze w kreconych wlosach. Nie wiem jaki to rodzaj muzy, ale byla żywa, to nie POP, ale cos raczej w ta strone. Na teledysku wywijali jakis "brekdens", duzo bylo takich rysunkowych "brekdenserow".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...