Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

szukam nazwy gry na pegasusa :). w grze chodziło się pamperkiem i naparzało innych. rzut kamery izometryczny.

z charakterystycznych rzeczy pamiętam jeden poziom gdzie przeciwnikami były mumie które wychodziły z trzech sarkofagów. jeżeli ktoś kojarzy te grę proszę o priv.

z góry dzięki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś kojarzy ten film w internecie gdzie pokazana byla impreza , stare czasy. Każdy naćpany , napity - wszedzie mnóstwo lasek. Impreza na jakieś domówce. Wiem zę w tytule chyba było coś play hard... i nie pamietam co dalej ;) Kojarzy ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jak się nazywa taka wokalistka, niby R'n'B czy jakiś rapek. Pochodzi ona z Palestyny ale śpiewa w stanach. Taka raczej niszowa.

 

Kiedyś w YCD były jakieś jej hiciory - jeden czy dwa.

 

 

EDIT:

Nazywa się MIA. Dzięki za pomoc - buuuuu

Edytowane przez majk3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mam talent!" odc.5 - część druga - Wideo - TVN - Mam talent - co to za kawalek, co zaczyna sie zaraz po ich wystepie ? ( -1.25 na zegarze), cos tam "Dance Dance".

 

http://mamtalent.plejada.pl/108,17471,7,mam_talent_odc5_-_czesc_druga,0,wideo_detal.html - no i moze przy okazji ktos by znal te jakies tureckie rytmy, do ktorych ona tanczyla :)

 

@ Down - dzieki za ta identyfikacje !

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem grać w Dirta 2 (cóż dopiero tweraz zakupiłem tą grę) i wrzuciłem sobie muzę z gry na Winampa. Ścieżki są umieszczone w podkatalogu audio\music\ i mają format ogg. Kawałki są niezłe, ale mnie w szczególności zaciekawił jeden "rp_mus_loop_13.wav.ogg". Gdzieś już ten wokal słyszałem, jednak nie kojarzę zupełnie kapeli. Sprawdzałem z listą soundtraka z Dirta 2, dojść jednak, który to zespół jest trudno. Byłbym wdzięczny za pomoc w "odszyfrowaniu" wykonawcy w/w utworu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam:

 

Scars On Broadway - They Say

 

Chyba był używany do promocji Dirta 2

 

Niestety nie trafiłeś. Mimo to dzięki za zainteresowanie i podpowiedź. Poszedłem Twoim tropem i dorwałem wykonawcę na YT. To Ladyhawke i kawałek "My Delirium".

 

PS. Dziękuje za wyrozumiałość Moderatora (przeniesienie tematu w odpowiedni dział) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak trochę niestandardowo, ale co mi tam szukam wzoru/naklejki czy co to tam jest który widziałem dawno temu, nawet nie pamiętam gdzie, no ale do rzeczy było to hmm jakby to nazwać licznik rozjechań (m.in. babcia, rowerzysta i obok kreski ile razy już dany typ został rozjechany) umieszczone to było z boku auta, z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję francuskiego filmu, główną rolę gra Jean-Paul Belmondo. Film jest z lat 70 lub 80 ubiegłego wieku.

Jedynie co pamiętam to w jednej z ostatnich scen główny bohater (Jean-Paul Belmondo) zostaje zastrzelony przez snajpera dochodząc do helikoptera.

Będę bardzo wdzięczny za podanie tytułu filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiącami walczę żeby znaleźć muzykę, która była przodująca, czyli tytułowa, w programie któregoś z polskich i nie komercyjnych programów TVP o schronisku dla zwierząt. Prośba do starszych użytkowników forum, jeżeli pamiętacie taki program w którym na początku zawsze puszczali takiego wyciskacza łez (wydaje mi się, ze muza to coś w stylu Bach, Czajkowski, Bethoven, z czego to raczej Bethoven) to proszę, o wpisy z nazwą utworu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może taki baaardzo stary program na TVP o zwierzętach w schroniskach? Nazywał się "Animal". Chodzi mi o muzyke na początku tego programu. Niestety ciężko coś w necie znaleźć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak trochę niestandardowo, ale co mi tam szukam wzoru/naklejki czy co to tam jest który widziałem dawno temu, nawet nie pamiętam gdzie, no ale do rzeczy było to hmm jakby to nazwać licznik rozjechań (m.in. babcia, rowerzysta i obok kreski ile razy już dany typ został rozjechany) umieszczone to było z boku auta, z góry dzięki :)

 

http://i11.photobucket.com/albums/a199/don_veto/streethunter.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułu pewnego filmu z lat 80 lub 90 .

 

Opowiada on o dziewczynce uwięzionej w jakieś głębokiej rurze lub studni .

 

Pamiętam że aby ją uratować wywiercili świdrem obok szyb , pamiętam sceny jak jakiś ratownik pokazywał ludziom dlaczego odwiert idzie tak wolno - miał kawałek granitu i przypalał go palnikiem acetylenowo-tlenowym .

 

Pamiętam też że w pewnym momencie kiedy szyb był wywiercony używali młotów pneumatycznych do zrobienia tunelu prowadzącego do miejsca tuż poniżej dziewczynki .

 

Akcja w filmie trwała 2-3 dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos kojarzy.... leci teraz na radio eska dosc czesto piosenka "living"... czy jakos tak... ma ktos moze tytul tego? :) bo qrcze szukam i nie bardzo moge znalezc :)

 

edit: taki sobie dancowy kawalek....

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchamy.net | odsluchane.eu

Chociaż godzina by się przydała kiedy to leciało, to już by było coś.

 

Bo mnie przychodzi do głowy (chyba wczoraj w esce) melanie fiona - monday morning ale tam jest leaving.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...