Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jakichkolwiek informacji żeby zidentyfikować piosenkę/wykonawcę/cokolwiek.

 

http://wimp.com/howcroissants/

 

Edyta - znalazłem: I Heard It Through The Grapevine, Creedence Clearwater Revival

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję francuskiego filmu, główną rolę gra Jean-Paul Belmondo. Film jest z lat 70 lub 80 ubiegłego wieku.

Jedynie co pamiętam to w jednej z ostatnich scen główny bohater (Jean-Paul Belmondo) zostaje zastrzelony przez snajpera dochodząc do helikoptera.

Będę bardzo wdzięczny za podanie tytułu filmu.

 

Podaj więcej szczegółów.

 

Poczytaj filmy z jego udziałem na filmweb ---> KLIKNIJ <--- może coś Ci się przypomni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję tytułu filmu, który to widziałem w fragmentach na wystawie z telewizorami...

Akcja działa się w Paryżu (Francja), jechał czarny hummer z jakims ninja na dachu a za

nimi biegły dwa roboty... Na pierwszy rzut oka żadnych znanych gwiazd. W hummerze bo naciśnięciu

guzika z przodu wysuwał się taran a na końcu pościgu hummer wyleciał w powietrze potrącony przez pociąg...

 

Oraz poszukuje muzyki z filmu the social network, która znajduje się w trialu,

taki chórek jakby dzieci śpiewających. Niestety nie znajduje się to na oficjalnej płycie z muzyką z filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może taki baaardzo stary program na TVP o zwierzętach w schroniskach? Nazywał się "Animal". Chodzi mi o muzyke na początku tego programu. Niestety ciężko coś w necie znaleźć:(

 

http://www.youtube.com/watch?v=skk9vfoUJXc

 

Kumpela włączyła dziś jakąś stronkę i stary bit mi się przypomniał, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywa. Pomożecie? Szkoła Tańca PASJA | Kraków | Fitness | Kursy Nauka Lekcje

 

Edytowane przez pixi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kawałka o tytule "If". W tekście jest fragment "if you were the king". Kawałek z gatunków metalowych.

 

EDIT:

 

W końcu się udało

Edytowane przez kfgz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypowo dość. Poszukuję osoby znającej (bardzo) dobrze japoński, najlepiej "tambylca", która w zamian za flaszkę i dozgonną wdzięczność podeśle mi w jpgu zapis oryginalny jednego haiku autorstwa Basho:

 

Uzumibi ya

Kabe ni wa kyaku no

Kage-boshi.

 

...oczywiście chodzi mi o zapis w kanji jeżeli takowy istnieje. ^_^

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natrafilem na ten kawalek jak latalem po yt.. Ten bit, zaraz na poczatku byl w jakims znanym i dobrym utworze tylko nie moge sobie przypomniec w jakim to utworze? Czy ktos moze pamieta? Wiem, ze ten utwor, z ktorego jest ten bit ma kilka lat i prawdopodobnie to rap.

 

 

 

edit: jeszcze ten ;P

i ten
Ci goscie maja z innych kawalkow/muzyki filmowej fajne bity hehe kto zna nazwy? Tam niby sa nazwy wykonawcow na yt, ale nie moge po nich znalezc utworow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natrafilem na ten kawalek jak latalem po yt.. Ten bit, zaraz na poczatku byl w jakims znanym i dobrym utworze tylko nie moge sobie przypomniec w jakim to utworze? Czy ktos moze pamieta? Wiem, ze ten utwor, z ktorego jest ten bit ma kilka lat i prawdopodobnie to rap.

 

 

 

edit: jeszcze ten ;P

i ten
Ci goscie maja z innych kawalkow/muzyki filmowej fajne bity hehe kto zna nazwy? Tam niby sa nazwy wykonawcow na yt, ale nie moge po nich znalezc utworow..

 

muzyka do tego drugiego utworu, zaczyna sie od 01:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...