Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Więc to może być trudne.

Francuski film z lat 70 lub 80 XX wieku. Główną rolę gra Jean-Paul Belmondo.

Z tego co pamiętam to w ostatniej scenie kiedy podchodzi do helikoptera zostaje zastrzelony przez snajpera.

Jaki jest tytuł filmu?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zagadka...

teledysk jest coverem starszej znanej piosenki...

Poczatek teledysku... czarna fura podjezdza panienka ubrana w mundur, cos a'la gestapo ;]

 

Za cholere nie moge skojarzyc tytulu... a wiem ze wpadla mi swego czasu w ucho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kawałka, który pojawiał się na kanale Hyper przy klipie z gry Devil May Cry. Wystąpił też w filmie Domino, ale jest go raptem kilka sekund. Dorzucam sampla, może ktoś zna.

WRZUTA - Dominotrack.wmv

 

ADD:

Deakin Scott - Hell Bent

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych, w czasach gdy większa część forumowiczów nosiła pieluchy lub na początku kolejnego wieku jak już zaczęli wymyślać nowe nazwy dla swojego gila latał na MTV lub Vivie teledysk, na którym widać było ładną blondynkę i w tle animowany klip, śpiewała coś o miłości chłopaka do dziewczyny. Gdybym choć słowo pamiętał z tekstu to poszukałbym w google a tak, może ktoś pamięta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=0UjsXo9l6I8

 

Chyba wszyscy znają ten kawałek, "kiedyś" leciał dosłownie wszędzie. Mam pytanie dotyczące refrenu. Czy fragment, który śpiewa Alicia Keys ("In New York, Concrete jungle where dreams are made of, [...]) jest autorstwa jej bądź Jay-Z? Bo jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to przeróbka jakiegoś starego utworu. Nie mogę doszukać się potwierdzenia. Czy ktoś wie coś na ten temat?

Edytowane przez kickass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam reklamy, ktora ostatnio leci w radiu (chyba na RMF FM slyszalem, ale nie dam sobie reki uciac). Generalnie jakas babka spiewa "ponętnym" ;) głosem jakas piosenke, cos o Pan i Pani i na koncu jest chyba "Przejdzmy na ting". To chyba reklama jakiejs herbaty. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilki mobilki ;) Uciekl mi tytul piosenki ktora leci w tle od 3:30... pamieta ktos? :)

 

edit: o masz.. walsnie przed chwila niechcacy znalazlem hehe :)

Joan Jett - I Love Rock N Roll

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam reklamy, ktora ostatnio leci w radiu (chyba na RMF FM slyszalem, ale nie dam sobie reki uciac). Generalnie jakas babka spiewa "ponętnym" ;) głosem jakas piosenke, cos o Pan i Pani i na koncu jest chyba "Przejdzmy na ting". To chyba reklama jakiejs herbaty. Z gory dzieki.

 

Reklama Irving Tea, ale nie znam tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest zadanie. Dla mnie w tym momencie dość ciężkie zadanie.

 

Poszukuję piosenki rockowej (jakiś stary rockowy zespół - długie włosy i te sprawy), gdzie na teledysku gość gra nia pianinie i ma długie pazury. Teledysk jest CHYBA czarnobiały. Jest to dość znany utwór. Gość ma siwe, długie włosy i BYĆ MOŻE siedzi w pustym pomieszczeniu, albo jest na pace samochodu (jeśli tak to będzie to podobne do video alanise morisette - ale tak z 20 lat starsze).

 

Muzyka z gatunku Van Halen, Def Leppard, Guns N Roses, Aerosmith.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakiś czas temu, nie pamiętam nawet ile ale chyba z kilka lat już będzie oglądałem komedie, sama w sobie bez rewelacji ale napisy były świetne. Ich autor co chwile dorzucał jakiś zabawny komentarz. Próbuję to wygooglować od paru dni ale bezskutecznie, może któryś z forumowiczów pamięta tytuł filmu bądź ma namiar na owe napisy?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...