Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

dowcipny jesteś :) sęk w tym że nie pamiętam co to było, sam też widziałem wiele filmów ale tylko raz w życiu spotkałem się z tak zrobionymi napisami, które w wielu miejscach były rozszerzone o zabawny komentarz, myślałem że może komuś zapadło to w pamięci bądź też trzyma ten film na dysku i podzieli się informacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki z serialu House of Lies odc4 z końca

moze ktos ogladal, slyszal, ma w tel program do rozpoznawania piosenek ?

Shazam nie rozpoznal, tu ta piosenka

 

WRZUTA - Aaa

 

"Empty" by Yancy Deron and Intricate Sound

 

nikt nie wie gdzie to kupic/sciagnac wiec gl ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, chodzi mi to po głowie calutki dzień!

W tesco gdzieś przypadkiem usłyszałem między słowami ich muzyczkę i jedyne co zapamiętałem to refren.

"Life goes on" czy tam "Life is going on".

Ktoś, coś? To co wypluło google niestety się nie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od dłuższego czasu szukam kawałka z filmu dokumentalnego Mercedes Benz emitowanego na Planete:

http://w596.wrzuta.pl/audio/6qIHI2Aorgb/mercedes_benz

Do tej pory udało mi się wyśledzić podobną nutę:

http://kriss242.wrzuta.pl/audio/alLt0XFtswA/pierre_pienaar_-_tsunami_ian_betts_remix

Bardzo prawdopodobne, że oba kawałki są tego samego autora, lecz niestety nic więcej nie znalazłem.

Proszę forowiczów o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam reklamy radiowej. Dziś leciała w trójce. Chyba chodziło o prostamol (lub podobny lek), ale głowy nie dam uciąć. Było coś w niej, że las już jest nie modny w zimie czy jakoś tak. Byłem akurat czymś innym zajęty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka reklama durexa chyba, gdzie młody chłopak siedzi przy stole i "je" kolację z rodziną. Oni coś do niego mówią a on zapatrzony siedzi i wspomina w myślach poprzednią noc.

Czy ktoś to pamięta i nie wie czy to się znajduje na YT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje co to jest? Kolega zabił mi ćwieka i oboje nie potrafimy odgadnąć. Może ktoś z Was się spotkał z tym tekstem?

"Może nie jestem komiczny, ale nie jestem poważny Nie zawsze odważny, ale cel mam wyraźny (...) Bycie sobą, bycie innym - bardzo ważne rzeczy Jestem sobą, jestem inny - nikt chyba nie zaprzeczy (...) Ktoś twardy jak kość, na pewno nie ja Wiatr wieje w oczy i kłopotów zawieja Którą staram się omijać - nie zawsze się udaje Bycie sobą przy tym cały czas przystaje Z tyłu nie zostaje, bo jestem inny Może trochę dzieciakiem głupim i niewinnym Trudno - jestem jaki jestem, przynajmniej jestem sobą Kształcę osobowość, nie jaram się inną osobą (...) Jestem inny niż oni, więc przestań! "

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzię .

 

Jak te programy leciały tylko na P1 / ATV i to w zamierzchłych  czasach ( lata 90 itp. ) to w zasadzie można zapomnieć o ściągnięciu tego z sieci , chyba że to ktoś kiedyś kolekcjonował i potem zamienił na cyfrową postać .

 

A potem wrzucił do sieci .

 

A jak chcesz to jeszcze z lektorem to tym bardzież będzie cieżko , bez lektora można by było poszukać np. wersji EN/FR tych programów i dorobić do nich napisy . 

 

Może jak będziesz miał szczęście to znajdziesz to gdzieś w sieci na jakimś niszowym torrencie lub warezie , opcjonalnie via FTP / HTTP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...