Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Eloł, szukam pewnej piosenki - polska - cos tam o Ani i maturze, tam gdzie slyszalem to zaczynalo sie 3 minutowym fragmentem a'la Members of Mayday... Wystarcz mi tytuł, z góry dzięki koledzy (i koleżanki)! //lukasz@axel.com.pl//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam mp3 pt. Knocking On Heavens Door w wykonaniu Sheryl Crowe.

ps. jest to utwór, który śpiewali także John Lennon oraz GUNS N' ROSES

Piszcie na priv

WITAM, i wielki sorry że zawracałem gitare, bo tą piosenke śpiewa nie Sheryl CROW a śpiewa są Randy CRAWFORD.

COOL PIOSENKA, KTO CHCE TO WYŚLĘ NA MAILA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z jakiego filmu pochodzi piosenka "i need a hero" bonnie Tyler ??

Ja znam tylko serial "Pointman" z Jackiem Scalia (po polsku to bylo chyba "Na celowniku", czy cos takiego) Ale inne filmy? Pustka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy szukaja nikt nie pomaga :D Ja tez szukam piosenki na trojce teraz leci kobieta spiewa taka klimatyczna wolna polska ale nie wiem kto to :? Jak ktos ma jakies szczaly :D to z gory dzieki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloł, szukam pewnej piosenki - polska - cos tam o Ani i maturze, tam gdzie slyszalem to zaczynalo sie 3 minutowym fragmentem a'la Members of Mayday... Wystarcz mi tytuł, z góry dzięki koledzy (i koleżanki)! //lukasz@axel.com.pl//

Chyba jest to Qbass - Matura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z jakiego filmu pochodzi piosenka "i need a hero" bonnie Tyler ??

wydaje mi sie a raczej na pewno bylo to w filmie ktory mial bodajze 2 czesci a nazywal sie krotkie spiecie czy jakos tak ze spieciem nie pamietam dokladnie......w kazdym badz razie to bylo o takim robocie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy szukaja nikt nie pomaga :D Ja tez szukam piosenki na trojce teraz leci kobieta spiewa taka klimatyczna wolna polska ale nie wiem kto to :? Jak ktos  ma jakies szczaly :D to z gory dzieki za pomoc...

Sam sobie znalazlem :lol: Goya kawałek po kawałku polecam, naprawde dobra plyta a piosnka ta wrecz powala :wink: piesn jest tutaj i w mulku tutaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam napisów do Tomb Raider Cradle of Life 2CD dvd-rip; RUSKI DUBBING!!!!!!!

 

nazwy:

Lara.Croft.Tomb.Raider.2.-.The.Cradle.of.Life.1of2.avi (51:28 ) 693mb

Lara.Croft.Tomb.Raider.2.-.The.Cradle.of.Life.2of2.avi (1:01:15) 690mb

 

rozdzielka 672x272 chyba divx 5

 

szukałem wszedzie, robilem dziwne konwersjie i nic. Film wyglada na 25fps :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...