Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję piosenki techno. Niestety nie pamietam dokładnie tytułu :cry: Wiem że było to coś w rodzaju "fuck you all" albo "fucked up" ... Najgorsze jest to ze nie potrafie tego sprecyzować. Może znajdzie się ktoś, kto się połapie i poda mi dokładny tytuł i/albo wykonawce. Pleeeeeeezeeeee ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R4DOS - ten kawalek z reklamy ery (st-55) skomponowal niejaki Thomas Langball,niestety nie moge znalezc ani jednego jego kawalka,a co gorsza nawet informacji o takim gosciu.Jednakze co do wiarygodnosci tego co napisalem to dam sobie glowe uciac ze chodzi o Thomas-a Langball-a,poniewaz ta reklame robila moja siostra,a wiec mam informajce z pierwszej reki.Moze ktos slyszal o tym gosciu albo ma jego plyte/y ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu szukam po www tłumaczeń tekstów Behemoth'a na goglach spędzilem juz troche czasu ale nic takiego nie znalazłem jeśli by ktoś posiadał takie teksty na kompie to prosił bym o adres www lub niech śle na maila cyrano666@wp.pl z gory dzieki

 

 

SZUKAM TEKSTÓW PO POLSKU

jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam mp3 Sheryl Crow - Knocking On Heavens Door.

Była ona śpiewana przez Guns N' Roses i Boba Dylana.

ps. jest ona często grana na antenie RMF FM.

Piszcie na priv...

HELP

sheryl crow czy avril lavagne czy cos kolo tego?? bo to ostatnio jest grane na antenie RMF'ki tzn ostatnio jakies 2 miechy temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wytrzasnac cala plytke Bennego Bennassiego (pokochalem ta muzyke) ... Wielkie dzieki.

Jesli jeszcze nie masz tej płytki to sie zgłoś do mnie (djventyl@o2.pl) mam całą alt preset standard -q 2 (własna robota w eac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potzrebuje muzyki z reklamowki peugota (nie wiem jak to sie pisze) 206 (chyba) co talib taki przerabia samochud, a potem jedzie tym samochodem w nocy i tam taka muzyczka w tle leci

Raja Mustaq - The Sculptor (peugeot206).mp3 Wydaje mi sie ze chodzi Ci o ten utwor.

 

I jeszcze druga sprawa, piosenka z reklamy Topsecret, http://212.51.214.35/filmy/topsecretmix.mp3 <- Link ze strony Topsecret z dzialu "Filmy i muzyka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuje takiego kawałku nie znam tytułu ale leci to jakoś tak

don't you want somebody to love don't you ever need somebody to love na teledysku jest biba nad basenem

BOOGIE PIMPS - SOMEBODY TO LOVE (SALT SHAKER EDIT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuje takiego kawałku nie znam tytułu ale leci to jakoś tak

don't you want somebody to love don't you ever need somebody to love na teledysku jest biba nad basenem

BOOGIE PIMPS - SOMEBODY TO LOVE (SALT SHAKER EDIT)

jesteś moim bogiem niech ci bozia w dziewczynach wynagrodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie wysmiejecie, ale szukam juz pewnego kawalka przez kilka lat :)

Kiedys podczas transmisji ligi mistrzow w tvp2 (chyba) w przerwach miedzy meczami, czasami wyswietlany byl krotki spot na temat ofiar min ladowych. Interesuje mnie podklad muzyczny.

To samo lecialo kiedys na cartoon network podczas reklamy laboratorium dextera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potzrebuje muzyki z reklamowki peugota (nie wiem jak to sie pisze) 206 (chyba) co talib taki przerabia samochud, a potem jedzie tym samochodem w nocy i tam taka muzyczka w tle leci

Raja Mustaq - The Sculptor (peugeot206).mp3 Wydaje mi sie ze chodzi Ci o ten utwor.

 

(...)

To chyba nie to, a nie przypadkiem Husan feat. Bhangra Knights - Husan. Jest tego w chu*** na Kazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...