Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie..poszukuje takiego kawalka(chodzi mi tylko o tytul)..praktycznie nic o nim nie wiem ale moze po tym co napisze ktos odgadnie :)

 

Mianowicie to prawodpodobnie HH/Rapowy kawalek ale amerykanski spiewa go gosc...ale refren jush babka....w pewnym momencie w refrenie(taki wolny) padaja slowa...........children dying....

 

Niestety tylko tyle kojarze. Byc moze ktos wie jak sie nazywa bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem szogo,ale wydaje mi się że jest to utwór

Black Eyed Peas Feat Justin Timberlake - Where Is The Love !!! Sprawdz!

A jezeli to czrgo poszukujesz nie jest tym co ci zapodalem to nie pozalujesz bo ten utworek tez jest super! :)

 

:!: :!: :!: Ja natomiast poszukuje polskich napisów do filmu Ministranci 1cd (The Dangerous Lives Of Altar Boys). :!: :!: :!:

 

Prosze o pomoc,bo jezeli juz sa napisy to w jezyku hiszpańskim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na discovery jest wieczór historii i podczas kazdej reklamowki wieczoru historii leci fajna melodyjka w tle a lektor (a raczej ona) mowi "...jak jej historia, jego historia, ich historia..."

Jezeli istnieje tego dluzsza wersja to prosze o pomoc bo podklad bardzo mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje (bo jak by inaczej :P ) piosenki co jest na reklamie Lecha. Co gość trze dynie " Leeeecccchhhhh" . No i tam facet z pociągu wyskakuje i takie, tam. Później cała ekipa idzie na Lecha :]

 

I jeszcze jedna, wydawało mi się że gdzieś to było, ale nie wiem czy na Tweak'u czy gdzie indziej. Chodzi mi o muze, albo z reklamy Fiata Pandy, albo Carlsberg'a. To, to:

 

I love you babe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki Laury Pausini. Niestety utwór jest po włosku i czasem leci teledysk na MTV Classic. Teledysk jest czarno-bialy i w tle pojawiaja sie co jakis czas czerwone napisy, miedzy innymi VIVO. Piosenka jest raczej szybka....Tyle moge powiedziec o tym....

Pomozcie mi odgadnac co to za utwor bo mnie dziewczyna zameczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj clip zespołu A. Co gość biega w pomarańczowej koszuli. Wydaje mi się że to było w jakieś reklamie. Tylko nie pamiętam nazwy tej piosenki. A na Kazie jest w **** wykonawców na A :/

 

Spoko już wiem :]

 

A - Good Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje utworku, którego nie znam nazwy niestety, ale pamiętam że nagrał go Dave Steward z jakąś laską, jest to utworek na m.in. na saksofonie (ta laska na nim gra chyba) i jest on dosyć znany,jek ktoś by znał nazwę tego utowrku bądź go posiadał to bardzo bym prosił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie ma działu który służy poszukiwaniom takiego pliku jaki jest mi potrzebny (do szanownego MODERATORA).

Szukam pliku który spolszczy interface gry fanfary COMMANDOS 3 DESTINATION BERLIN

Wszelkie odpowiedzi na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje utworku, którego nie znam nazwy niestety, ale pamiętam że nagrał go Dave Steward z jakąś laską, jest to utworek na m.in. na saksofonie (ta laska na nim gra chyba) i jest on dosyć znany,jek ktoś by znał nazwę tego utowrku bądź go posiadał to bardzo bym prosił :)

Dave Stewart & Candy Dulfer, Lily was here

Fragment do odsłuchania na http://www.candydulfer.nl/ (dział Multimedia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....poszukuje piosenke którą śpiewa koleś w filmie pt. Van Vilder ( wieczny student) .....zna może ktos jak ten utworek sie nazywa ???

Air Supply - I'm Out of love

Dzięki .... :) własnie o ten kawałek mi chodziło :)

 

 

 

...jeszce małe pytanko może ktoś oglądał film "Chłopaki na ibizie" ????? tam jest taki utworek co w filmie jest autorstwem tych dwóch kolesi ..grany jest potem w klubie.....może ktoś się orientuje co to za DJ ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...