Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

jaki jest tytol tej muzyczki w reklamie seata? tej co te pluszaki laduja sie do bagaznika;)

Tytuł to "The Animals Went In Two By Two", gorzej z wykonawcą... The C.R.S. Players są jednym z nich, ale to też nie to. Ta piosenka jest w kilku wersjach..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprosze tytul i wykonawce kawalka ktory zaczyna sie w 0:10 sekundzie filmu.

Chodzi o ten pierwszy kawałek :)

Znalezione w komentarzach do filmiku: ;)

Name of the songs:

1st: To All the People - Oneside Red

2nd: Breaking the Silence - Oneside Red

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pioorek normalnie jak to miło że tu zaglądasz :wink: Wiedziałem że już gdzieś to słyszałem i teraz pamiętam... Lonely Day było podobne B-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poszukuje

When Johnny Comes Marching Home

najlepeij mp3 i w wersji jak najbardziej zblizonej do tej z die hard 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W music credits na tej samej stronie masz zawężenie poszukiwań ;)

Skądś to kojarzę, ale nie moge sobie przypomnieć :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie szukałem kiedyś tam i się nie doszukałem. Bo skąd mam wiedzieć, o który z tych utworów tam wypisanych mi chodzi :P Albo jakiś głupi jestem.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to za film ? Może ktoś będzie wiedział

Film widziałem na VHS w małych urywkach na początku lat 90.Podkradłem ojcu z szafki :-) jak byłem mały.

To mi się wydaje jakiś erotyk z wątkiem kryminalmym.

Co zapamiętałem z tych urywków:

Gdzieś na początku filmu jest taka scena: Żona w kuchni coś chyba zmywa przy zlewie.Mąż wchodzi do domu zachodzi ją od tyłu, zaczynają się całować, ten szybkim ruchem zdziera z niej bielizne i gość zapina ją od tyłu.

Po tym wszystkim gość odchodzi a ona siedzi chyba na posadzce bez słowa.

Potem jest taki wątek że ta panna odchodzi o niego chyba, a on porywa różne kobiety z ulic i chyba torturuje je i

wykorzystuje sexualnie, potem się okazuje w dochodzeniu że wszystkie porwane kobiety mają coś wspólnego ze sobą: wyglądają podobnie do żony porywacza, podobne fryzury (ciemne chyba kręcone długie włosy), i wszystkie chodziły z długich sukienkach z wzorami kwiatów tak jak jego żona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jaki jest tytol tej muzyczki w reklamie seata? tej co te pluszaki laduja sie do bagaznika;)

Tytuł to "The Animals Went In Two By Two", gorzej z wykonawcą... The C.R.S. Players są jednym z nich, ale to też nie to. Ta piosenka jest w kilku wersjach..

ano własnie "The animals went in two by two" ... tylko wykonawca ... mam już dość .. przesłuchałem ze 12 kawałków o tym tytule i żaden nie jest tym z reklamy :( jak ktoś wie to bylibysmy wdzięczni o podanie wykonawcy tego co w seat'ach śpiewa :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie SEAT'a, znalazłem mp3 które prócz tekstu wiele od tej piosenki z reklamy się nie różni, jednak wykonawca dalej jest nieznany... Tytuł to "Johnny I hardly knew ya".

KLIK

Czy zna ktoś tytuł lub wykonawcę nuty z tej reklamy? REKLAMA

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ponownie [; Szukam piosenki z reklamy kombi (nie pamiętam jaki samochód, bo reklamę tą widziałem urywkami i nie zapamiętałem nazwy, ale na pewno skojarzycie) gdzie w nocy wchodzą do tego auta zabawki przy takiej fajnej muzyczce, i właśnie tej melodii/muzyczki/piosenki szukam, ew. tytułu [; z góry thx ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ponownie [; Szukam piosenki z reklamy kombi (nie pamiętam jaki samochód, bo reklamę tą widziałem urywkami i nie zapamiętałem nazwy, ale na pewno skojarzycie) gdzie w nocy wchodzą do tego auta zabawki przy takiej fajnej muzyczce, i właśnie tej melodii/muzyczki/piosenki szukam, ew. tytułu [; z góry thx

To jest reklama samochodu Seat Altea a 2 posty wyżej było to:

Odnośnie SEAT'a, znalazłem mp3 które prócz tekstu wiele od tej piosenki z reklamy się nie różni, jednak wykonawca dalej jest nieznany... Tytuł to "Johnny I hardly knew ya".

KLIK

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pamieta moze ktos czy w reklamach mastercardu byla muzyka w tle?

chodzi mi: fiat 125: 400pln, okulary xx pln, plyta yypln, wspomnienia ojca- bezcenne.

do tego soundtracka z prawie jak zywiec- bylbym wdzieczny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta