Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

zna moze ktos wykonawce i tytul tego kawalka? nagrane z radia na telefon, w formacie .amr pomozcie!

Wydaje mi sie ze to jakas nowa piosenka od ATB :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zna moze ktos wykonawce i tytul tego kawalka? nagrane z radia na telefon, w formacie .amr pomozcie!

to jest jakiś miks kawałka Justin Timberlake - LoveStoned ...ale nigdy nie słyszałem tego w radiu ani gdziekolwiek

ps

bądźcie ludzie poważni i nie wrzucajcie takich pierdół na rapida ... http://www.speedyshare.com/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ten kawalek to "Justin Timberlake - LoveStoned (Tiesto Remix)" dzieki wielkie !!

Edytowane przez heryf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję reklamy oleju Lotos która leci aktualnie w tv i pokazują w niej różne maszyny. Ma ktoś może?

edit: studenc1k thx

Edytowane przez Koen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ten kawalek to "Justin Timberlake - LoveStoned (Tiesto Remix)" dzieki wielkie !!

kurna no aż wstyd :P teraz skojarzyłem ;) DJ Tiesto - Club Life 27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech mi ktoś powie ten co słucha radia vox fm piosenka która jest śpiewana po włosku i w refrenie ma "candy amore" czy cos takiego. napewno sa tu ludzie któzy muzyke i tytuły maja w małym palcu. prosze jak ktos zna tytuł i wykonawcę tej piosenki niech pisze na gadu gadu 2152852. Z GÓRY DZIĘKUJĘ!! :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś może jak efektywnie znaleźć konkretnego ebooka? Potrzebuję elektroniczną wersję noweli "Balzac and the little Chinese seamstress". Mam papierową wersję, ale szukam jednego detalu i żeby go znaleźć musiałbym od nowa to czytać, co odpada, bo to niezbyt porywająca lektura szkolna. Google nie pomaga, torrenty też, mam nadzieję, że ktoś z was potrafi. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tytuł filmu

byla scena gdzie kolesie przyszli złapac kolesia ktory był homosexualistą, i sie tłumaczył "ze tyle we mnie było miłosci i nie chciałem zeby ona porostu sie zmarnowała"

nie wiem o czym byl film i dlatego wlasnie prosze o ten tytuł, ciekawy jestem o czym był ten film

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Geniusz swoja droga, ale ten kawałek cos mi przypomina. Zna ktos to:D?

http://youtube.com/watch?v=DelJrP3P7tA no i tu geniusz drugi, a co to za opera:>? (ok znalazlem Nessun Dorma ale zostawie warto obejzec)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś wie jak nazywa sie utwor, w którego teledysku wystepował 'Waldus' z serialu swiat według kiepskich? Biegł sobie biegł.. tyle pamietam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Poszukuję utworu pochodzącego z reklamy shell'a było to coś w rodzaju fragmentu opery. W reklamie przedstawiony był rumak biegnący po plaży i wodzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam, ma ktos moze ten kawalek "paul van dyke - let go" szukam szukam i nie potrafie sie doszukac, z gory dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta