Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Geniusz swoja droga, ale ten kawałek cos mi przypomina. Zna ktos to:D?

http://youtube.com/watch?v=DelJrP3P7tA no i tu geniusz drugi, a co to za opera:>? (ok znalazlem Nessun Dorma ale zostawie warto obejzec)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na planecie ostatnio leci piosenka taka dosyc spokojna. W tle słychac powtarzajace sie słowa "Everybody is somebody" cos takiego. Niestety nie zdarzylem tego nagrac. Moze ktos kojarzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pewnego filmu , prawdopodobnie katastroficznego , klimaty kolejowe .

 

Pamiętam tylko tyle że był to jakiś pociąg pasażerski który nie mógł się zatrzymać .

 

Pamiętam że w końcu rozłączyli lokomotywę i resztę wagonów , a sama lokomotywy wpakowała się na jakiś dworzec kolejowy .

 

Film nakręcony chyba w latach 80 lub na początku 90 , oglądałem go jak byłem mały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję utworu pochodzącego z reklamy shell'a było to coś w rodzaju fragmentu opery. W reklamie przedstawiony był rumak biegnący po plaży i wodzie

 

Sarah Brightman - A QUESTION OF HONOUR

 

To nie opera ;) Pochodzi z albumy Fly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ogladam wlasnie top gear, w ktorym scigaja sie do bieguna polnocnego. przewija sie tam kilkakrotnie motyw muzyczny z requiem dla snu (summer overture), ale w wersji klasycznej, ze spiewem choru, orkiestra. nie ma tej wersji na sciezce do requiem for a dream. pamietam, ze ta sama wersja byla w intro do "wladca pierscieni: powrot krola" (tpp). czy ktos zna dokladny tytul? jak tego szukac? dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem.... genialne

 

http://www.speedyshare.com/678732562.html

dokladnie.. wielkie uklony i wielkie dzieki...

 

BTW, marzy mi sie wynajac kiedys kiedys orkiestre i sale koncertowa w filharmonii i na pustej sali wysluchac tego na zywo.. kilka razy :wink:

 

jeszcze raz bardzo dziekuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...