Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

szukam mp3, spokojna muzyczka, na 4funie leci, zalatuje jazzem troche, w teledysku jest coś takiego że śpiewa dziewczyna w samochodzie a potem wysiada, w parku się to dzieje na jakiejś macie leżą i tam takie jakieś triki z cieniami :D

ktoś kuma o co biega ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje MP3. Jest to piosenka z filmu Szybcy i Wściekli : Tokyo Drift z momentu kiedy Han i Shawn wchodzi do tego garażu co jest czerwone EVO. Jeśli wiecie gdzie można to ściągnąć to prosze o link. Edytowane przez arkus007-11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje MP3. Jest to piosenka z filmu Szybcy i Wściekli : Tokyo Drift z momentu kiedy Han i Shawn wchodzi do tego garażu co jest czerwone EVO. Jeśli wiecie gdzie można to ściągnąć to prosze o link.

Juelz Santana - There It Go (The Whistle Song)

A skąd ściągnąć to już musisz sam sobie poradzić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę archeologii.. Szukam tytułu piosenki. Wydano ja bodajże na Mundial 1998 - Francja. Był do tego fajny teledysk pokazywany często w tvp nawet, z dzieciakami które grają w piłę na plaży. Pamięta to ktoś? Na youtube nic nie znalazłem a fajny kawałek to był..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś muzykę ze STALKERa, która leci w menu głównym ? :)

 

I jeszcze jedną szukam,z F&F Tokyo Drift : gdy kolega Shawna prezentuje mu tego zielonego Golfa[jak ten golf obraca się]... - to jaki tytuł i wykonawca?

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

I jeszcze jedną szukam,z F&F Tokyo Drift : gdy kolega Shawna prezentuje mu tego zielonego Golfa[jak ten golf obraca się]... - to jaki tytuł i wykonawca?

The Grits - Ohh Ahh

 

Edit: zul22 - masz racje, piosenka występuje pod obiema nazwami, ja miałem tylko tą co podałem ;-)

Edytowane przez G.R.E.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...