Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Guess Why - Feed Me. może być link jedynie do odsłuchania, o ile w miarę dobra jakość. dziękuję i pozdrawiam.

 

edit: nieauktalne ^_^. nie usuwam, gdyby ktoś przez szukajke próbował znaleźć.

 

edit2: Jesus Chrysler Suicide - "Anaconda's Child (Radio Edit Hip Mix)", z płyty "Remixed by 2:47", w jakości co najmniej 192 kb/s.

Edytowane przez Mumin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat nie do końca ten, ale lepszego chyba nie ma, a nowego raczej nie warto zakładać.

 

Siostra przysłała mi prezentację (polecam obejrzeć bo ładne są w niej fotki), w czasie której leci w tle całkiem przyjemny kawałek.

Jest dość znany, ale nie mogę skojarzyć tytułu.

Nie udało mi się także wyciągnąć go z samej prezentacji także gdyby ktoś znał tytuł to będę wdzięczny za pomoc.

Prezentacja (MS Office) ma tylko 3.5mb

plik

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwy raczej nie podam ale kojarzę gości którzy wykonują tą nutkę tj objazdowi Indianie którzy podczas wakacji odwiedzają miasteczka nadmorskie. Wtedy sprzedają płytki właśnie z takimi klimatami oj ciężko będzie to w necie znaleźć imo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze:

Vanessa Angel - Drugs http://mp3.juno.co.uk/MP3/SF1304143-02-01-01.mp3

Rico Tubbs - Knuckle Sandwich - Monster Remix http://www.djtunes.com/player/popup/add/release/22699

 

w mp3 ofc. prosze o kontakt na priv

pozdrawiam

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat nie do końca ten, ale lepszego chyba nie ma, a nowego raczej nie warto zakładać.

 

Siostra przysłała mi prezentację (polecam obejrzeć bo ładne są w niej fotki), w czasie której leci w tle całkiem przyjemny kawałek.

Jest dość znany, ale nie mogę skojarzyć tytułu.

Nie udało mi się także wyciągnąć go z samej prezentacji także gdyby ktoś znał tytuł to będę wdzięczny za pomoc.

Prezentacja (MS Office) ma tylko 3.5mb

plik

chyba "APACHE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, szukam takiej piosenki moze ktos wie o jaka mi chodzi xd to jest typu takie hmm arabskie hah xd i w teledysku sa tacy 2 mali chlopcy i jezdza oni z radiem i kaseta po calej tam Arabii czy czegos tam .. moze ktos wie o co mi chodzi?

Chemical Brothers- Do it again

 

?

Edytowane przez eMJotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio w radiu pare razy slyszalem pewien fajny kawalek. Podobny kawalek jak by do jakeigos Michaela Jacksona, cos taki styl, spokojny utwor. Kumpel strzelal, ze moze Craig David, bo rzeczywiscie podobny glos, ale nie moge znalezc nic podobnego na youtube

Tam leci cos jakby: "Maeby it`s you, it`s calling my head", czy cos takiego, bo nie slyszalem dokladnie.

Z gory dzieki za jakas porade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę. W 2004 albo w 2003 roku w wakacje leciała caly czas taka piosenka. Coś jakby hip-hop, rap albo pop. Miała taki melodyjny refren. Nie pamiętam dokladnie tekstu właśnie i to jest problem. Melodia mi po głowie chodzi ale piosenki nie mogę wyczaić. Puszczano ją jakoś w czerwcu, lipcu i sierpniu (wakacje 2003 albo 2004). Kojarzy ktoś? Jakis murzyn chyba śpiewał, ale nie solo.

 

 

aha: na początku jest fajne wejście z gitarą. I właśnie nie jestem pewien czy to rap czy jakaś muza pop ;/ albo wiecie, taki rap rozrywkowy

Edytowane przez Kerooip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o piosenkę która była śpiewana w dzisiejszym odcinku ,,jaka to melodia (tj środa 19 listopada), w pierwszym wersie było coś tam ,,sing a song,, a w ostatnim ,,too night,, po tej piosence prowadzący mówił że piosenka ta była popularna na playlistach czy jakoś tak :D bardzo był bym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę. W 2004 albo w 2003 roku w wakacje leciała caly czas taka piosenka. Coś jakby hip-hop, rap albo pop. Miała taki melodyjny refren. Nie pamiętam dokladnie tekstu właśnie i to jest problem. Melodia mi po głowie chodzi ale piosenki nie mogę wyczaić. Puszczano ją jakoś w czerwcu, lipcu i sierpniu (wakacje 2003 albo 2004). Kojarzy ktoś? Jakis murzyn chyba śpiewał, ale nie solo.

 

 

aha: na początku jest fajne wejście z gitarą. I właśnie nie jestem pewien czy to rap czy jakaś muza pop ;/ albo wiecie, taki rap rozrywkowy

strzelam...

Flipsyde - Someday ?

http://pl.youtube.com/watch?v=LlQ7i85SnKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...