Jump to content
Sign in to follow this  
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

Poszukuję znanego kawałka. Leci on dość często w radiu, ale nie ma go na żadnej liście przebojów (ZET/RMF/ESKA). Kawałek przypomina lata 70 czy 80, śpiewa facet, głos w stylu Lenny'ego Kravitza (generalnie dość oryginalny głos z dawnych lat), kawałek zaczyna się słowami "little girl". Poszukiwany tytuł i wykonawca.

jesli jeszcze nie znalazles w co watpie, to jest to najprawdopodobniej chris cornell - part of me

http://www.youtube.com/watch?v=XxTlTXqh4g4

witam, szukam tytulu lub autora piosenki (kilkuletniej), ktorej teledysk wyglada mniejwiecej tak: jest noc i po miescie chodzi kobieta i nosi ze soba ogromne czerwone serce. zagaduje roznych ludzi ale jest olewana i po woli jej te serce sie kurczy. na koncu spotyka jakiegos goscia i znowu jej to serce sie powieksza.

ogląda ktoś teraz polsat news? w trakcie narratora leci niezwykle kojąca zmysły melodyjka -zna ktoś to?

Edited by Gemmy

Guest

Szukam pewnej piosenki, bardzo starej (lata 80?). Pamiętam teledysk i melodie; akcja dzieje się na plaży, leci muzyka (rytmiczna, słychać akordeon (przynajmniej mam takie wrażenie xD), ogólnie klimaty kubańskie), uwaga głównie skupia się na dwójce tańczących dzieci (chłopak i dziewczyna), później ojciec dziewczynki przegania chłopaka [; . Piosenkę śpiewa kobieta. To dość znany kawałek ale mi wypadł z głowy...

Edited by Guest

Szukam pewnej piosenki, bardzo starej (lata 80?). Pamiętam teledysk i melodie; akcja dzieje się na plaży, leci muzyka (rytmiczna, słychać akordeon (przynajmniej mam takie wrażenie xD), ogólnie klimaty kubańskie), uwaga głównie skupia się na dwójce tańczących dzieci (chłopak i dziewczyna), później ojciec dziewczynki przegania chłopaka [; . Piosenkę śpiewa kobieta. To dość znany kawałek ale mi wypadł z głowy...

Lambada pasuje - http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A

Witam

szukam filmu za dużo nie pomiatam

jakiś gość przewoził sportowe auto w ciężarówce i następnie chyba uciekał przed policją tym samochodem. Wiem że ten samochód był ewidentnie sportowy bo nie miał reflektorów. kolor hmm chyba niebieski.(nie jest to mistrz kierownicy ucieka)

było też coś o przecinaniu ''niedźwiedzia z drzewa'' na pile w tartaku

Witam,

Co to za piosenka która się zaczyna od 0:30 i trwa do końca filmiku?

Edited by garrowq

@qarrowq

Foo Fighters - Everlong

(z albumu The Colour and the Shape)

Zgadza się. Wielkie dzięki za szybką odpowiedź ;)

Poszukuje muzy z tego filmiku 4:06 zaraz po utworze z ali g ,jakieś stare techno/trance.

Ok. Moja sprawa będzie lekko nietypowa. W ostatnim odcinku "Zakupu kontrolowanego", w którym gość chciał kupić auto klasy premium, podczas jazdy ciemnym Mercedesem, A.Kornacki sprawdzał sprzęt audio... puścił nagranie, które od razu wpadło mi w ucho. Z tego co pamiętam w tekście tego "rockowego kawałka" było coś w stylu: ..see the faces in a crowd... coffee i tak dalej ;)

+5 pkt i 2 pokemony dla osoby, która odgadnie/pomoże [;

Witam!

Może ktoś mi pomoże po głowie strasznie chodzi mi melodia, ktora przypadkiem uslyzalem jak matka sluchala "Jaka to melodia". To chyba jakis hit z lat 90-tych, zaczyna sie od takiego "cmokniecia" spiewa jakis facet, nie jestem pewien ale chyba nie po angielsku, a rytmy cos pokroju Rickiego Martina, bardzo słynna melodia, mam nadziej, ze ktos kojarzy....:)

pozdrawiam:)

Dzieki, wow to jakies hity Binladena widze;;p

A swoja droga to tytuł jest czasem bliżej niż się wydaje;p

Może to?

Nein :/ kurcze... musze chyba powtórkę obejrzeć na TVN Turbo bo w życiu tego nie znajdę ;)