Jump to content
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

Steve Jablonsky - Sector 6

Przy czym ten kawałek jest krótszy od tego z Twojego linku. Albo ten Twój to remix albo crossfade z kolejnymi kawałkami z tej płyty - ścieżki do filmu The Island.

No pierwsza minuta, to na bank to, ale najbardziej mi zalezy na tym co sie zaczyna wlasnie po pierwszej minucie, to chyba cos innego. Ale ogolnie mowisz, ze to wszystko, to kawalki z OST do The Island ?

EDIT:

Ale tak w ogole to odnosze wrażenie, ze gdzies te rytmy slyszalem (zarowno ten z pierwszej minuty, jak i ten z okolicy 2.30), ale to na bank nie byl ten film, bo go nie widzialem. Siedzi mi to na bani :) Nie wiem czy mi to czegos z Mass Effect nie przypomina, ale... ehh sam juz nie wiem :)

Edited by DziubekR1

Pany, dzisiaj zasłyszałem u kolegi piosenkę, którą już kiedyś słyszałem.

To jest taki chyba trance, w tekście (w refrenie) jest:

"i am dancing on the floor", albo "i keep dancing on the floor".

szukam na guglu, ale nie moge sobie poradzić.

Trudna sprawa sie szykuje. Uslyszalem dzisiaj jakis kawalek w TV i musze go namierzyc. Spiewal go czarny gosc, mlody, z tego co kojarze w kreconych wlosach. Nie wiem jaki to rodzaj muzy, ale byla żywa, to nie POP, ale cos raczej w ta strone. Na teledysku wywijali jakis "brekdens", duzo bylo takich rysunkowych "brekdenserow".

szukam nazwy gry na pegasusa :). w grze chodziło się pamperkiem i naparzało innych. rzut kamery izometryczny.

z charakterystycznych rzeczy pamiętam jeden poziom gdzie przeciwnikami były mumie które wychodziły z trzech sarkofagów. jeżeli ktoś kojarzy te grę proszę o priv.

z góry dzięki, pozdrawiam

ktoś kojarzy ten film w internecie gdzie pokazana byla impreza , stare czasy. Każdy naćpany , napity - wszedzie mnóstwo lasek. Impreza na jakieś domówce. Wiem zę w tytule chyba było coś play hard... i nie pamietam co dalej ;) Kojarzy ktoś?

Zapomniałem jak się nazywa taka wokalistka, niby R'n'B czy jakiś rapek. Pochodzi ona z Palestyny ale śpiewa w stanach. Taka raczej niszowa.

Kiedyś w YCD były jakieś jej hiciory - jeden czy dwa.

EDIT:

Nazywa się MIA. Dzięki za pomoc - buuuuu

Edited by majk3l

"Mam talent!" odc.5 - część druga - Wideo - TVN - Mam talent - co to za kawalek, co zaczyna sie zaraz po ich wystepie ? ( -1.25 na zegarze), cos tam "Dance Dance".

http://mamtalent.plejada.pl/108,17471,7,mam_talent_odc5_-_czesc_druga,0,wideo_detal.html - no i moze przy okazji ktos by znal te jakies tureckie rytmy, do ktorych ona tanczyla :)

@ Down - dzieki za ta identyfikacje !

Edited by DziubekR1