Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam muzyki z reklamy...

Dokładnie to z reklamy reeboka... http://www.europe.reebok.com/EU/beeng/Vect...tor/default.htm

Jak zna ktoś nazwe wykonawcy i może posiada namiary to niech zarzuci linkiem...

 

PS:Ta muzyka była chyba też w grze "Legacy of Kain" ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nazywa muza(tytul i kompozytor) z reklamy reeboka ;) co koles z pilka po labiryncie biega a inny biegnie miedzy takimi krzyzykami spadajacymi a pod konec jakies gazele takie sa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nazywa muza(tytul i kompozytor) z reklamy reeboka ;) co koles z pilka po labiryncie biega a inny biegnie miedzy takimi krzyzykami spadajacymi a pod konec jakies gazele takie sa ;)

Poprzednia strona :) Wszyscy się na to uparli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, pomóżcie!

 

Szukam napisów do filmu:

 

He-Man Masters Of The Universe - film jest z roku 1985 - pełnometrażowy, fabularny.

 

Ktoś pamięta tego gościa? (Na potęgę posepnego czerepu: MAM WŁADZĘ!!!) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany zaytam o grafike kiedyś widziałem jpga z takim tak jakby cieniem takiego typa w masce (temtyka techno wiecie takiej maski jak niektórzy a baltey chodzą ) qrde poszukał bym na googlu ale nawet nie wiem jak to nazwac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje teledysku w ktorym jakas kobieta spiewa o networkach itd,, w teledysku pokazane so rozne rzeczy zwiazne z komputerami,, kod c++, blue screen, roznie diagramy,, komp w pudelku od pizzy hat itd

"router that connect..", to tylko to co pamietam ze slow teledysku.. kurde musze to miec bo mialem to na hdd ktory padl 3 miesiace temu

czas trwania to okolo 4 - 5 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada oryginalną nie elektroniczna itd. wersje Sonaty Księżycowej ?

mam cd Beethovena i tma jest

Sonata cis-moll op27 nr2 "Ksiezycowa"

cz.I: Adagio sostenuto assai

Dubravka Tomsic -fortepian

jak cie to zainteresoje to PW do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wielka prośba

jeśli zna ktoś wykonawcce i tytuł tej (co w linku) piosenki to bardzo prosze niech napisze to dla mnie bardzo ważne

 

jakość fatalna nagrywane przez dyktafon w tel. komurkowym w samochodzie ale mam nadzieje że sie dosłuchacie

 

http://lukig2.webpark.pl/plik.mp3

 

z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wielka prośba

jeśli zna ktoś wykonawcce i tytuł tej (co w linku) piosenki to bardzo prosze niech napisze to dla mnie bardzo ważne

 

http://lukig2.webpark.pl/plik.mp3

 

z góry thx

Proszę bardzo :

 

Maggie Reilly - Everytime We Touch

 

P_i_t_t : masz u mnie WIELKIE Dołączona grafika :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ma nietypowe pytanie teraz;]

Kojarzycie może taki serial na TVN, "Gliniarze bez odznak"? Wczorajszy odcinek zaczął się od bankietu jakiegoś, i tam leciała taka muza fajna. No i właśnie :D - zna ktoś może tytuł tego kawałka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... też ma dziwne pytanie. Wiem, że naprawdę mało osób zna odpowiedź, ale Ci, którzy znają, to proszę, powiedzcie.

Więc... W filmie Casablanca, piosenka Humphreya Bogarta i Ingrid Bergman (słynne "Zagraj to jeszcze raz, Sam"), grana przez właśnie Sama. O to mi chodzi. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę to znaleźć. Bardzo prodzę. Narq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... też ma dziwne pytanie. Wiem, że naprawdę mało osób zna odpowiedź, ale Ci, którzy znają, to proszę, powiedzcie.

Więc... W filmie Casablanca, piosenka Humphreya Bogarta i Ingrid Bergman (słynne "Zagraj to jeszcze raz, Sam"), grana przez właśnie Sama. O to mi chodzi. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę to znaleźć. Bardzo prodzę. Narq.

Proszę bardzo :

 

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~pitt/Louis%2...Again%20Sam.mp3

 

Jakość niestety słaba, ale lepszej wersji nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ma nietypowe pytanie teraz;]

Kojarzycie może taki serial na TVN, "Gliniarze bez odznak"? Wczorajszy odcinek zaczął się od bankietu jakiegoś, i tam leciała taka muza fajna. No i właśnie :D - zna ktoś może tytuł tego kawałka :D

8O 8O 8O

Na tym bankiecie lecial Sean Paul - Get Busy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...