Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

ja chcialbym sie dowiedziec :D jak nazywa sie piosenka ktora leci podczas nowej reklamy coca coli :/ ? (jakas babka wypija coca cole i zaczyna tanczyc a wraz z nia caly tlum ) :D

 

i druga pewnie nikt niebedzie wiedzial ale co tam jak nazywa sie muza lecaca dzisiaj w "barze" kiedy wchodzily jakies nowe osoby tzn aldek i jakas dziewczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ma nietypowe pytanie teraz;]

Kojarzycie może taki serial na TVN, "Gliniarze bez odznak"? Wczorajszy odcinek zaczął się od bankietu jakiegoś, i tam leciała taka muza fajna. No i właśnie :D - zna ktoś może tytuł tego kawałka :D

8O 8O 8O

Na tym bankiecie lecial Sean Paul - Get Busy.

:lol: THX o to chodziło :D

 

Ps.

Co miały oznaczać te " 8O 8O 8O " :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy do Scary movie 3  DVD RIP 640x360  679MB  :?: Szukałem na http://napisy.tv/ ale nie ma :(

poszukaj na:

http://napisy.org/szuk?s=straszny+film+3+D...IP+640x360&l=pl

na 99,9% tam są.

Chodzi o to że ich właśnie tam nie ma ;)

ale ty napisałeś ze na napisy.tv ich nie ma. A jak nie masz tych napisów to po prostu skombinuj sobie inną wersję... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieq ... to sam przetłumacz !! ja już musiałęm (?!) sam SOBIE & DLA SIEBIE do 3 filmów zrobić text. Chyba, że z angielskim problem .. jak chcesz to dostarcz mi ten movie i z przyjemnością przetłumaczę.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b"]Poszukuje nazwe utworu ktory przygrywal pod koniec filmu SpyKids 3D. Lecialo to cos takiego... tratata game over... tratata game oveeer... Jak ktos pamieta to za informacje bylbym wdzieczny. Please tu na forum albo na gg 4400806.

Alexa Vega - Game Over

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b"]Poszukuje nazwe utworu ktory przygrywal pod koniec filmu SpyKids 3D. Lecialo to cos takiego... tratata game over... tratata game oveeer... Jak ktos pamieta to za informacje bylbym wdzieczny. Please tu na forum albo na gg 4400806.

Alexa Vega - Game Over

Wlasnie o to mi chodzilo. Dzieki wielkie.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

potrzebuje dziwięków midi tych piosenek

DJ Bobo- Chihuahua

Mezo - Pełen pokus, Mezokracja

Jeden Osiem L - jak zapimniec

Scooter - Maria I Like It Loud

Liber - Skarby

Ascetoholix - Suczki

Gigi D'Agostino- L'Amour

Flexxip- List

 

Jak ktos je ma to prosze o kontakt na PW. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabaretu poszukuje

opis o co mi chodzi

nie moge sobie przypomiec nazwy

grali oni taki skecz "radio" siedzieli na krzeseslkach a jeden gosc za nimi chodzil ubrany na czerwono tak jak niby ten wskaznik fal w radiu.

dzieki [/b]

ten skecz był wczoraj w TVP2 w programie "Benefis PAKI - to już 20 lat" - niestety nie pamiętam wykonawcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to będzie ciężkie, ale co mi tam. Poszukuję reklamy - nie pamiętam czego - leciało toto na niemieckich kanałach (albo może na kanałach Sky) kiedyś.

- ujęcie pierwsze - podpis: Sarajevo 1991 (chyba); widok lecącego nocą samolotu pasażerskiego i w tle głos kapitana oznajmiającego pasażerom, że będą lądować.

- ujęcie drugie - podpis: Sarajevo 1995 (chyba); widok lecącego nocą Herculesa i w tle głos pilota: aproaching Sarajevo (albo co w tym guście)

 

Reklama swego czasu wywarła na mnie spore wrażenie i fajnie byłoby to mieć na dysku, więc jeżeli ktokolwiek wie co o tym, to please...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje urywka filmu (lub tytułu muzyki z tego urywaa) który zawsze leciał na początku programu "Morze". Był puszczany w TVP w latach 80/90 na tym filmie była przedstawiona w bardzo efektowy sposób bitwa 2 statków pirackich i przy tym była świetna muzyka.

 

Z góry THX

 

P.S. Wie ktoś z jakiego to filmu :?: czy przypadkiem nie z "Piraci" Polańskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje urywka filmu (lub tytułu muzyki z tego urywaa) który zawsze leciał na początku programu "Morze". Był puszczany w TVP w latach 80/90 na tym filmie była przedstawiona w bardzo efektowy sposób bitwa 2 statków pirackich i przy tym była świetna muzyka.

 

Z góry THX

 

P.S. Wie ktoś z jakiego to filmu :?: czy przypadkiem nie z "Piraci" Polańskiego.

Jest to piosenka "Victory" (The Pirates & Mike Brady) z filmu "The Pirate Movie" Kena Annakina z 1982 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to piosenka "Victory" (The Pirates & Mike Brady) z filmu "The Pirate Movie" Kena Annakina z 1982 r.

Ok wielkie THX :D

 

UPDATE

 

Nie no ta piosenka poprostu wymiata :D aż się chce wskoczyć na statek i żeglować :lol: ale ja nie o tym.

 

Mam jeszcze pare pytań czy The Pirates & Mike Brady nagrali więcej piosenek czy może wydawali jakieś płyty jeżeli tak to proszę o ich nazwy.

 

I czy znacie jakieś inne fajne kapele które tworzą muze w klimatach pirackich (pomijam Running Wild bo ich to chyba wszycy znają :))

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...  

szukam napisów do filmów:

Dirty Dancing Havana Nights PROPER DVDSCR XviD-DiAMOND

Barbershop 2 DVDSCR Fez-relase

tu są npisy do dirty dancing:

http://napisy.org/szuk?s=wiruj%B1cy+seks+P...iD-DiAMOND&l=pl

a jak coś się lekko nie zgadza, to przestawa po prostu te 2 sek. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...