Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolej poszukuje kawalka z koncowki filmu "Cellural" czyli po naszemu "Komórka" ;] Na koncu filmu jest lista utworow i wydaje mi sie ze chodzi o 'Running away - G. Love' ale za cholere nie moge tego znalezc w "znanych zrodlach" ;] Mam oryginalny soundtrack ale tam sa tylko utwory orkiestrowe :/

Jakby mi ktos dal namiary na ten kawalek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLANTMEN, nie chodzilo mi o ta cycata :)

Chodzi mi o ta reklame co koles przychodzi taki jakies niewydarzony, i opowiada co by chcial gestykulujac rekami zaje****

Na koniec mowi cos w stylu "zeby bylo dobrze, macie takie cos ?" a ten drugi po tym calym 30s monologu tylko wypowiada "Tak" :D

 

W drugiej reklamie z tej samej promocji kolesie sa zamienieni rolami i chodzi o darmowe weekendy i wieczory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1293096[/snapback]

Mogę się mylić, ale Kaeresowi chyba nie chodzilo o reklame simplusa (ktora swoją drogą jest załosna), tylko nowego plusa, jak koleś przychodzi do punktu obsługi :) Też jej szukam, bo wymiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale Kaeresowi chyba nie chodzilo o reklame simplusa (ktora swoją drogą jest załosna), tylko nowego plusa, jak koleś przychodzi do punktu obsługi :) Też jej szukam, bo wymiata :D

1295386[/snapback]

BLANTMEN, nie chodzilo mi o ta cycata :)

Chodzi mi o ta reklame co koles przychodzi taki jakies niewydarzony, i opowiada co by chcial gestykulujac rekami (...)

1293279[/snapback]

Wystarczyło przeczytać wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, która widzialem dzisiaj na Vivie w chart surferze... zagapiłem sie gdzies i nie weim w koncu jaka to piosenka....w kazdym razie na kilpie goscie cos wciagaja sobie do nosa, a potem robią rozpier... w dyskotece... zna ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, która widzialem dzisiaj na Vivie w chart surferze... zagapiłem sie gdzies i nie weim w koncu jaka to piosenka....w kazdym razie na kilpie goscie cos wciagaja sobie do nosa, a potem robią rozpier... w dyskotece... zna ktos ?

1299413[/snapback]

the streets - blinded by the ligths

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam muzyki z reklamy z okazji 25-lecia istnenia audi quattro, pokazywana w niemieckiej mtv, sceny z wyscigow, audi ciagnace tira na holu albo jadace po wodzie i ciagnace narciarza wodnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam piosenki i znowu moge tylko teledysk opisac ;]

 

na tym teledysku murzyn tanczy tak dosyc spokojnie break'a pod bodajże jakimś barem na kartonach i ludzie przechodnie na niego sie patrzą, jest to dosyc spokojny kawałek nie żaden hip hop czy coś ale za nic nie moge sobie przypomnieć kto to wykonywał, jest to dosyc stary kawałek

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam piosenki i znowu moge tylko teledysk opisac ;]

 

na tym teledysku murzyn tanczy tak dosyc spokojnie break'a pod bodajże jakimś barem na kartonach i ludzie przechodnie na niego sie patrzą, jest to dosyc spokojny kawałek nie żaden hip hop czy coś ale za nic nie moge sobie przypomnieć kto to wykonywał, jest to dosyc stary kawałek

1303907[/snapback]

Hmm, to chyba Dirty Vegas - Days go by.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

dziekówa macie u mnie wirtulane piwko ;]

 

 

jeszcze jakbyś mi powiedział co to za kawałek

 

siema wiecie moze jak sie nazywa taki kawałek leci coś mniejwiecej

 

am i ... hungry

 

jest psychodeliczny animowany teledysk do tego o barze szybkiej obsługi ( roją krowe żywcem i takie tam ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolej poszukuje kawalka z koncowki filmu "Cellural" czyli po naszemu "Komórka" ;] Na koncu filmu jest lista utworow i wydaje mi sie ze chodzi o 'Running away - G. Love' ale za cholere nie moge tego znalezc w "znanych zrodlach" ;] Mam oryginalny soundtrack ale tam sa tylko utwory orkiestrowe :/

Jakby mi ktos dal namiary na ten kawalek...

1293161[/snapback]

Nina Simone - Sinnerman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Szukam piosenki (tytułu), do której tańczył Siergiey i Jelena na turnieju "World Latin Insbruck 2004" pokaz z Showdance... Chodzi o piosenke do rumby...

 

Spiewa ją miła pani, miękkim głosem, pojawia się solo na gitarce...

 

We will walking fill to go...Uuuu, Uuuuu, Uuu... Will you stay with me? Will you be my love on my fill....You can tell... We will walking fill to go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam...napisow do pewnego serialu ktory lecial dosc dawno w tvp mianowicie Bylo sobie zycie, tytul oryginalny: Il était une fois la vie. Zasysam sobie ostatnio z sieci, ale napisow nie znalazlem zadnych :sad: mam nadzieje ze ktos ma jakis trop (in inglisz tez moga byc :wink: ) bo tak to predzej sie bede musial sam francuskiego nauczyc zeby to zrozumiec :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...