Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje piosenki z filmu EUROTRIP (niestety nie ma jaj na soundtracku).Piosenka zaczyna sie w scenie kiedy Scoty i jego kumpel jadą czerwonym autobusem do Francji wraz z kibicamiu MANU.Tekst tej piosenki zaczyna sie od słow "England five - Germany one Michael Owen is number one".Jeżeli ktoś wie jak zwie sie ta piosenka niech napisze :rolleyes:

 

EDIT:SAM znalazłem :) Chodziło mi o piosenke "The Business - England 5 -Germany 1"

Edytowane przez Nobody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje reklamowki simplusa, tej nowszej kiedy panienka podnosi bluzke i gasna swiatla w teatrze :D

musze zrobic mojej kobiecie na zlosc, bo powiedziala, ze mnie zabije jak bede mial ta reklame, wkurzala sie juz jak pokazywalem Jej wczesniejsza reklame z tamta panienka jak szla przez korytaz uczelni :D

 

znalazłem:

http://www.simplusteam.pl/simplus/showDoc....1C38?idx=302367

Edytowane przez TAeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pilnie poszukuje tlumaczenia tekstu piosenki zespolu Fancy - Flames of Love...posiadacie moze polski tekst tej piosenki??...pprosze o jakies linki. Z gory dziekuje i pozdrawiam

 

P.S. Sorry za tamten temat ale nie zauwarzylem tego. Przepraszam i obiecuje poprawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje tytuł piosenki która leci w 4min. filmu Ja robot. (lub chociaz wokalistke). To jest fragment filmu jak Will Smith wstaje z wyrka i włacza sprzęt JVC.

 

pzdr,

ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może wiedziałby ktoś skąd ściągnąc 3 reklamy plusa (co pana irytuje itd). do tego poszukuję jeszcze reklamy proszku z Reala, stoi taki króliczek i sepleni.

1344191[/snapback]

Nie trzy, a 6 reklam. Adresik masz tutaj!

Edytowane przez stregobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znaci może tytuł piosenki, która bardzo często była puszczana podczas transmisji z Aten 2004? melodią przypominała początek piosenki Moby'ego - Lift Me Up.

 

dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

ma może ktoś tytuły piosenek z reklamy żywaca, AXE i Renault Megane ( ta z tymi tyłkami :) )

bede wdzieczny !!! THX

przemekcz@bfme.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znaci może tytuł piosenki, która bardzo często była puszczana podczas transmisji z Aten 2004? melodią przypominała początek piosenki Moby'ego - Lift Me Up.

 

dzieki.

1345388[/snapback]

Tarka "Pass the Flame" (chyba) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć tej piosenki.... Usłyszałem ją kiedyś w radiu. To jest stary zespół, nie jestem pewnie ale może to być Phil Collins lub jeszcze Genesis. Refren jest taki: Can you hear me? Can you hear me calling you ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post na tym forum więc wypada się przedstawić. Ehm... no tak więc to ja :D. Pozdrawiam wszystkich. Ostatnio spodobała mi sie piosenka z reklamy Nutteli, jak te dzieciaki dorastają. Taki leciutki rock, podchodzący pod hm... mam na końcu języka, coś jak Coldplay, U2 albo coś podobnego, w każdym razie klimat rodem z Irlandi :P . Czy ktoś wie o co mi chodzi ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all

Jeżeli chodzi ci o rosyjską reklame snicker z babciami które tańczą breka to poszukaj na stronach ze śmiesznymi mp3 ja kiedyś znalazłem.

A teraz moje pytanie skąd mogę ściągnąć piosenke "Gdybym był bogaty" z filmu "Skrzypek na dachu", nie chodzi mi o piosenke zespołu WBC. Thx z góry za odp. :wink:

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie o babdzie mi chodziło :D . Chodzi mi dosłownie o piosenke z reklamy Nutteli (czekoladowego kremu na kanapki :D )

Edytowane przez Dibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie o babdzie mi chodziło :D . Chodzi mi dosłownie o piosenke z reklamy Nutteli (czekoladowego kremu na kanapki :D )

1350975[/snapback]

Andreas Johnson Glorious

Odpowiadam po raz drugi na to pytanie na tej stronie. Wystarczylo tylko ją przeczytać <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć tej piosenki.... Usłyszałem ją kiedyś w radiu. To jest stary zespół, nie jestem pewnie ale może to być Phil Collins lub jeszcze Genesis. Refren jest taki: Can you hear me? Can you hear me calling you ?

1348661[/snapback]

To nie Phil ani Genesis. To Mike&The Mechanics a piosenka ma tytuł Silent running.

Klimat podobny bo założycielem kapeli jest jeden z członków Genesis. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam all

 

poszukuje utworu, ktory leci podczas reklamy plyty tvn turbo,

 

ostatnio slyszalem tez go w serialu 'dziki' byl to ostatni odcinek, utwor lecial jak byla jakas impreza z szyszkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstepie wielkie dzieki za utwor z reklamy Nutelli i reklamy Plus GSM. A poszukuje utworu symfonicznego, ktory był na czołowce transmisji z EURO 2004. Odrazu mowie ze nie choczi tu o utwor Forcca Nelly Furtado tylko o utwor symfoniczny na czołowce Euro 2004.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utworek z reklamy Toyoty Corolli stojącej pod latarnią.....

 

utworek znany ale w jakiejś unowocześnionej formie.....

 

 

aha i jeszcze jedna piosenka z reklamy bodajże Princessy co panienka poszła pooglądać meskie [gluteus maximus] a później kumpel z pracy ją wyśmiewał....

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz taka reklama Toyoty Corolli, w której koleś kopie latarnię żeby nie mrygała, ale ładnie świeciła na samochód. Kawałek będący podkładem jest znany, ale pojęcia nie mam jak się nazywa i jakiego wykonawcy jest. Wie ktoś?

Edytowane przez dzacek_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...